Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 46 (53) Data wydania: 13.11.07

Nasi Czytelnicy o nas

Jak oceniasz „Tygodnik Rybnicki”?

Adam Nocoń
Kupując gazetę, chcę aby było w niej jak najwięcej informacji z mojego najbliższego sąsiedztwa. O innych miastach też chętnie czytam, bo trzeba wiedzieć co się dzieje u sąsiada. Jednak jeśli chciałbym poczytać np. o Żorach, kupiłbym inną gazetę. Kupując „Tygodnik Rybnicki” wiem, że dostanę pakiet najważniejszych informacji z terenu Rybnika. Osobiście najchętniej czytam strony wydarzeniowe i poświęcone lokalnej polityce.

Justyna Hojczyk
Znam „Tygodnik Rybnicki” i lubię go czytać. Nie mam jakichś szczególnych oczekiwań. Zawsze, w każdym numerze, znajdę coś ciekawego dla siebie, jakiś ciekawy artykuł. Nie mam żadnych zastrzeżeń do waszej gazety, podoba mi się taka, jaka jest. A najciekawsza dla mnie strona to... noworodki. Od niej zawsze zaczynam lekturę waszego Tygodnika. Prezentacja nowo narodzonych dzieci to bardzo fajny pomysł.

Dariusz Walendziak
– Czytam różne gazety, w tym waszą, żeby mieć porównanie i żeby wiedzieć co dzieje się w mieście. Oprócz wydarzeń, interesują mnie tematy gospodarcze. Powinno ich być więcej, szczególnie mam na myśli opisywanie inwestycji, które przynoszą nowe miejsca pracy. I przydałoby się czasami trochę szersze spojrzenie, pisanie nie tylko o mieście, ale całym naszym subregionie.

Anna Kusidło
– Dobrze, że jest kilka lokalnych gazet, a wśród nich także „Tygodnik Rybnicki”. Każda prezentuje inny punkt widzenia, co uważam za duży plus. Poruszacie ciekawe tematy, ale dla mnie najważniejsze są informacje i zapowiedzi kulturalne. Dzięki temu wiem, gdzie i na jaką imprezę mogę się wybrać. Myślę, że mogłoby być u was tych informacji trochę więcej.

Hieronim Wandel
„Tygodnik Rybnicki” oczywiście znam. Pojawił się stosunkowo niedawno, ale wpisał się doskonale w lokalny rynek. Gazetę czytam od deski do deski. Mam nadzieję, że wkrótce będziecie obchodzić kolejne, okrągłe rocznice. Wcześniej czytałem duże ogólnopolskie dzienniki, ale brakuje tam informacji o Rybniku. Dlatego teraz kupuję oba i mam komplet.

Stanisław Kłapkowski
Wasza gazeta jest bardzo ciekawa, każdy czytelnik znajdzie w niej coś dla siebie. Kupując „Tygodnik Rybnicki” wiem że znajdę tam najistotniejsze rzeczy związane z naszym miastem. Często czytam ją na postojach, bo jestem taksówkarzem. Osobiście interesują mnie sprawy samorządowe oraz związane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Lucyna Adamczyk
Lubię poznawać historię Rybnika, dlatego dobrze, że o niej piszecie. Dobrze, gdy lokalne gazety opisują również życie dzielnic. W każdej z nich dużo się dzieje. Ważne, żeby pokazywać i to co dobre, i to co złe. I żeby gazeta była o mieszkańcach, niekoniecznie tych znanych. Bardzo cieszyłabym się, gdyby w waszej gazecie pojawiły się przepisy kulinarne. No i dobrze, że „Tygodnik Rybnicki” jest tani i mam nadzieję, że nadal będzie kosztował złotówkę.

ks. Rafał Śpiewak
Media lokalne są z pewnością bardzo ważne, ponieważ patrzą z punktu widzenia mieszkańcow, lokalnej społeczności. „Tygodnik Rybnicki” jest blisko spraw, którymi żyją ludzie i jest to z pewnością atutem waszej gazety. Uważam, że jest ona przejrzysta i porusza problemy w miarę obiektywnie. Dodam przy tej okazji, że wszystkie media powinny widzieć człowieka wielopłaszczyznowo, przedstawiać go nie tylko z jednej strony, ale integralnie. Życzę wszystkiego dobrego!

Mirosław Ropiak
Jestem rybniczaninem i chętnie czytam o sprawach dotyczących mojego miasta. Dlatego kupuję „Tygodnik Rybnicki” co tydzień. Podoba mi się wasza gazeta, bo jest przejrzysta i ciekawa. Nie ma w niej pogoni za sensacją, informacje prezentowane są w sposób kulturalny, wyważony, a zarazem prosty. Najbardziej lubię wywiady z ciekawymi ludźmi, a moją ulubioną stroną, którą czytam z zaciekawieniem, jest Historia. Życzę wam kolejnych, dobrych lat na rynku.

Stefania Bielich
– Czytam „Tygodnik Rybnicki” od czasu do czasu. Interesują mnie aktualne wydarzenia. Lubię też czytać o rybnickich dzielnicach. Cieszy mnie, gdy gazeta dostrzega, że w naszym regionie dzieje się dużo dobrego. Ponieważ lubię różnego rodzaju poradniki, na przykład dotyczące zdrowia, chciałabym, żeby w waszej gazecie była taka rubryka.

Andrzej Betka
– Generalnie dobrze, że piszecie o regionie, o lokalnym środowisku. Powinno być jak najwięcej informacji o tym, co dzieje się w dzielnicach. Przydałoby się w gazecie więcej spektakularnych tematów. I piszcie jak najwięcej o młodych ludziach. Trzeba promować młodych, bo robią dużo fajnych rzeczy. No i śledzę jeszcze informacje dotyczące muzyki, a mniej interesuje mnie sport.

Barbara Truchlewska
„Tygodnik Rybnicki” czytam regularnie. Podoba mi się, że piszecie tylko o naszym mieście, bo to głównie interesuje nas jako mieszkańców Rybnika. Uważam, że złotówka wydana na „Tygodnik Rybnicki” to dobrze zainwestowane pieniądze. Za tą cenę czytelnik otrzymuje również program telewizyjny oraz informator kulturalny.