Czwartek, 9 lipca 2020

imieniny: Lukrecji, Weroniki, Anatolii

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – część 4

20.09.2016 00:00 red.

Drużyny z najniższego szczebla rozgrywek w minionym okienku transferowym nie próżnowały i także bardzo mocno „przemeblowały” swoje składy osobowe.

C klasa

(Podokręg Racibórz)

LKS Tworków II

Przybyli: Dariusz Pientka (Owsiszcze), Mateusz Drobny i Patrick Buba (wolni zawodnicy), Mateusz Stronczek (wznowił treningi).

Ubyli: Marcin Rossa (Owsiszcze).

LKS Sparta Babice

Przybyli: Marek Pyka (Ocice Racibórz), Paweł Zurowietz (Wicher Płonia Racibórz), Sebastian Magda (Polaris Żory), Ernest Chroboczek (Nędza – z drużyny juniorów), Daniel Broża, Grzegorz Kułaga, Krzysztof Kuśma i Grzegorz Kuśma (wolni zawodnicy).

Ubyli: Damian Lorenc (Płomień Kobyla), Mateusz Baron (Markowice), Piotr Żurawiec i Andrzej Mruczyński (kontuzje), Łukasz Kałus, Paweł Pieczka, Dominik Gruszka, Tomasz Szewczyk, Marek Waduła i Kacper Elias (nie wznowili treningów).

LKS Naprzód 46 Zawada II

Przybyli: Kamil Warzeszka i Adrian Warzeszka (Olszynka Olza), Bartosz Majszak i Dominik Palki (Naprzód Syrynia – z drużyny juniorów), Kamil Szewczyk (Naprzód Czyżowice – z drużyny juniorów), Mateusz Pytlik (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Dawid Zbieszczyk, Mateusz Wojak, Adrian Wysłucha i Mateusz Zalewski (wolni zawodnicy), Artur Sikorski, Kamil Trzaskalik i Krzysztof Bugla (z drużyny juniorów).

Ubyli: Michał Gazda i Dawid Pieła (Strzelec Rzuchów), Adrian Dzierżęga (Kokoszyce), Mateusz Tkocz (Zameczek Czernica II), Mateusz Jeżyszek (Naprzód Syrynia II), Piotr Szusto (kontuzja), Kamil Kopeć i Łukasz Kirszniak (nie wznowili treningów).

LKS Zabełków

Przybyli: Rafał Fila i Szymon Kędzia (Chałupki), Marek Kurzydym (Brzezie), Daniel Ganita (wolny zawodnik), Tobiasz Utrata (z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Sedlaczek (Olszynka Olza), Piotr Rybarz (zakończył grę), Kamil Pacha i Mariusz Klima (nie wznowili treningów).

KS Olszynka Olza

Przybyli: Adam Janik (Krzyżanowice), Mateusz Bolik (Przyszłość Rogów II), Marcin Czernucho (Unia Turza Śląska II), Łukasz Sedlaczek (Zabełków), Łukasz Kretek i Michał Krzyżok (wolni zawodnicy).

Ubyli: Szymon Kluczka (Wypoczynek Buków), Dawid Kłosek (Naprzód Krzyżkowice), Piotr Sztangierski (Ruch Bolesław), Sebastian Długi (Czarni Gorzyce II), Adrian Warzeszka i Kamil Warzeszka (Naprzód Zawada – do drużyny juniorów).

KS Pietraszyn

Przybyli: Marcel Widriński (Krzanowice), Piotr Regieńczuk (Owsiszcze), Paweł Gawełek (Pawłów), Jarosław Deberny, Mateusz Kłakowicz i Tomasz Ząbek (Ruch Bolesław), Szymon Pośpiech (Krzanowice – z drużyny juniorów), Dawid Cios (wolny zawodnik).

Ubyli: Michał Szukalski (Ocice Racibórz), Mirosław Lajtner (Wicher Płonia Racibórz), Rafał Jenderka (Bojanów), Adam Sopel (kontuzja), Dawid Zgoliński i Jakub Jakubowski (nie wznowili treningów).

LKS Ruch Bolesław

Przybyli: Marek Waliczek (Owsiszcze), Piotr Sztangierski (Olszynka Olza), Kasper Kwapisz, Tymoteusz Nowak, Mateusz Matuszek i Sylwester Zając (wolni zawodnicy).

Ubyli: Jarosław Deberny, Mateusz Kłakowicz i Tomasz Ząbek (Pietraszyn).

LKS Zameczek Czernica II

Przybyli: Bartosz Paruzel (Szczerbice), Mateusz Tkocz (Naprzód Zawada II), Kamil Grabiec, Robert Połomski, Robert Tytko i Patryk Woźnica (wolni zawodnicy), Daniel Choroba i Denis Czekała (wznowili treningi).

Ubyli: Jacek Rapacki (Jedność Jejkowice), Kacper Lepich i Tomasz Janik (Polonia Niewiadom).

LKS Bojanów

Przybyli: Damian Jenderka (opiekun), Mateusz Grygierek (Rafako Racibórz), Dawid Rzepka (Owsiszcze), Patryk Zgrzendek (Naprzód Borucin II), Rafał Jenderka (Pietraszyn), Mateusz Bedrunka, Rafał Cyranka, Tomasz Czekała, Grzegorz Główczak, Michał Grzesik, Adam Hince, Krzysztof Liszka, Łukasz Makoś, Michał Marek, Damian Mruzek, Patryk Nagler, Janusz Nawrat, Paweł Piskorowski i Sebastian Sikora (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

KS Czarni Gorzyce II

Przybyli: Michał Goralczyk (trener), Karol Jurzyca i Dawid Klepacki (Unia Turza Śląska II), Sebastian Długi (Olszynka Olza), Jacek Konieczny i Bartosz Durak (MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Krzysztof Popek i Mariusz Wala (wolni zawodnicy), Tomasz Lamczyk, Dariusz Błaszczok, Łukasz Brzezinka, Mateusz Czesuła, Marek Kołek i Marcin Płaczek (wznowili treningi), Kamil Suchy, Tomasz Krajczok, Artur Siedlaczek, Marek Warzeszka, Rafał Kasparek, Jakub Kłosek, Dawid Parma, Rafał Pietrzyk i Mariusz Płaczek (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

LKS Naprzód 32 Syrynia II

Przybyli: Bogdan Kałuża (trener), Michał Siodmok (Wypoczynek Buków), Tomasz Dąbek, Tomasz Ciurzyński, Adam Lucyga, Kamil Góralczyk, Marcin Pawełek i Sebastian Jęczmionka (Odra Nieboczowy), Mateusz Jeżyszek (Naprzód Zawada II), Marcin Białas i Michał Prusowski (wolni zawodnicy), Michał Basztoń, Damian Cuber, Marcin Czajka, Krzysztof Czajka, Robert Dryja, Przemysław Jęczmionka, Łukasz Mandera, Dominik Nachlik, Bartosz Niewolski, Dawid Sokół i Szymon Stokowy (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

C klasa

(Podokręg Rybnik)

KS Szczerbice

Przybyli: Aleksander Wróblewski (Czarni Nowa Wieś), Mateusz Markiefka (Jedność Jejkowice – z drużyny juniorów), Maxymilian Hadas (wolny zawodnik), Sebastian Syrek i Sebastian Czerwiński (wznowili treningi), Łukasz Bednarz, Łukasz Markiewicz, Jakub Nieszporek, Mateusz Podleśny, Kamil Smolaga, Michał Wróblewski, Szymon Zielonka i Szymon Zientek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Tomasz Czarnecki (Jedność Grabownia-Golejów), Krzysztof Cieślik (Zuch Orzepowice), Bartosz Paruzel (Zameczek Czernica II).

LKS Żar Szeroka

Przybyli: Mateusz Zieliński (Strażak Pielgrzymowice – z drużyny juniorów), Grzegorz Januszkiewicz i Dominik Wawrzaszek (wznowili treningi).

Ubyli: nikt.

LKS Skrbeńsko

Przybyli: Daniel Caniboł (Spójnia Zebrzydowice), Damian Janeta (Gwiazda Skrzyszów), Marek Gatner (Gołkowice II), Adam Brzyszkowski (Płomień Połomia II), Karol Grabiec (wolny zawodnik), Piotr Murawski i Rafał Radzanowski (wznowili treningi).

Ubyli: Michał Krajcarz (Start Mszana), Patryk Karasek i Adrian Chwedoruk (nie wznowili treningów).

LKS Ruch Stanowice

Przybyli: Nicolas Kurowiec (Radziejów-Popielów), Michał Wowra (Czerwionka), Rafał Kolasiński (Borowik Szczejkowice), Robert Rajs (Borowa Wieś), Przemysław Rybka i Mateusz Pyszny (wolni zawodnicy).

Ubyli: Grzegorz Krzyżowski (Leszczyny).

KS Płomień Połomia II

Przybyli: Dariusz Husarz (Start Mszana II), Dawid Gasidło (wolny zawodnik), Rafał Oślizło (wznowił treningi), Arkadiusz Fuchs i Błażej Nidecki (z drużyny juniorów).

Ubyli: Adam Brzyszkowski (Skrbeńsko).

LKS Zwonowice

Przybyli: Eugeniusz Starzec (trener), Łukasz Wojaczek (Jedność Jejkowice), Paweł Wilk (Górki Śląskie – z drużyny juniorów), Marek Frączek i Szymon Magiera (wznowili treningi).

Ubyli: Kamil Pierchała (trener), Adam Zawadzki i Mateusz Niewelt (nie wznowili treningów).

KS Kleszczów

Przybyli: Roman Jarczok, Jacek Malcharek i Mateusz Więcek (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

KRS TKKF Sokół Chwałęcice

Przybyli: Rafał Kapek (trener), Bogusław Sitko (Wypoczynek Buków), Paweł Swoboda (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Patryk Hryckiewicz (Orzeł Jankowice), Paweł Kleczka, Łukasz Mętlewicz i Kamil Zbroszczyk (wznowili treningi).

Ubyli: Karol Zniszczoł (trener), Tomasz Kufieta (Buk Rudy), Kamil Szymura (kontuzja), Andrzej Kołodziej, Kamil Przygoda i Dariusz Zimoń (nie wznowili treningów).

MKS 32 Radziejów-Popielów II

Przybyli: Józef Kłaczek (trener), Mateusz Wilczek (wolny zawodnik), Adam Abrahamczyk, Kamil Abrahamczyk, Łukasz Bernacki, Krzysztof Bisgwa, Mateusz Dzierżenga, Kamil Fojcik, Marcin Gawlik, Karol Holewa, Piotr Karwot, Wojciech Karwot, Mateusz Maciejczyk, Wojciech Mika, Łukasz Nogły, Krzysztof Oślizło, Tomasz Pierchała, Tomasz Rozmiarek, Kamil Śpiewok, Sebastian Szymoszek, Paweł Wojciechowski i Radosław Zarzycki (wznowili treningi), Szymon Duchnowski, Karol Kowbasa, Sylwester Kułaga, Kacper Piechaczek i Michael Wiśniewski (z drużyny juniorów).

Ubyli: nikt.

KS Leszczyny

Przybyli: Piotr Bukowiec (trener), Filip Bukowiec (Radziejów-Popielów), Sebastian Kołodziejczyk (Sygnały Gotartowice), Mateusz Stawinoga (Zuch Orzepowice), Kamil Regulski (Kamień), Mateusz Latacz (Borowik Szczejkowice), Grzegorz Krzyżowski (Ruch Stanowice), Szymon Jabłonka (ROW Rybnik – z drużyny juniorów), Marcin Wróbel (Dąb Dębieńsko – z drużyny juniorów), Paweł Cieśla, Kamil Dębski, Sławomir Hnida, Zbigniew Kamiński, Mateusz Leonard, Michał Lisowski, Krzysztof Momot, Rafał Momot, Wojciech Pajdzik, Adam Pozór, Daniel Rapacz, Artur Sołtys, Michał Stachowicz, Tomasz Żółkiewicz i Patryk Żydek (wolni zawodnicy).

Ubyli: nikt.

(ak)

  • Numer: 38 (827)
  • Data wydania: 20.09.16
Czytaj e-gazetę