Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 3 (363) Data wydania: 16.01.07

Fotonowinki

Witam! Nazywam się Agata Bauerek. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 7 stycznia o godzinie 17.00. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3300 g, a długość 53 cm. Jestem córeczką Wiolety i Sebastiana z miejscowości Lyski. Witajcie! Nazywam się Bartosz Boczek. Urodziłem się 6 stycznia o godzinie 19.25. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3950 g i miałem 58 cm długości. Jestem synkiem Angeliki i Damiana z Czernicy. Mam na imię Bartosz. Urodziłem się 5 stycznia o godzinie 22.20. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3450 g i miałem 53 cm długości. Jestem trzecią pociechą Beaty i Grzegorza Wróblewskich z Radlina. Pozdrawiam mojego brata Dawida i siostrę Patrycję. Hej, mam na imię Damian. Oczka otworzyłem 6 stycznia o godzinie 8.45. Ważyłem wtedy 3650 g i miałem 59 cm długości. Jestem pociechą Larysy i Damiana z Raciborza. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Emilia Nowicka. Świat przywitał mnie 8 stycznia o godzinie 17.20. Ważyłam wtedy 3380 g i miałam 54 cm długości. Jestem córeczką Moniki i Krzysztofa z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego brata Daniela. Cześć! Mam na imię Oskar. Na zdjęciu jestem razem z moją mamą Druzeldą. Świat przywitał mnie 7 stycznia o godzinie 13.15. Ważyłem wtedy 2700 g i miałem 50 cm wzrostu. W domu, w Piecach, czeka na nas mój tata Robert i brat Seweryn. Witam! Mam na imię Eryk. Urodziłem się 7 stycznia o godzinie 13.20. Jestem synkiem Beaty i Michała Winklerów z Rogowa. Po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3780 g, a długość 58 cm. Przesyłam buziaki moim braciom Adasiowi i Kacprowi. Witajcie! Nazywam się Jakub Cieśla. Urodziłem się 8 stycznia o godzinie 19.45. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 4050 g i miałem 57 cm długości. Jestem drugim synkiem Moniki i Remigiusza z Jastrzębia. Pozdrawiam mojego brata Daniela. Witam! Mam na imię Jakub. Urodziłem się 5 stycznia o godzinie 22.37. Jestem synkiem Bożeny i Arkadiusza Serafinów z Wodzisławia. Po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2900 g, a długość 51 cm. Przesyłam buziaki mojej siostrze Julii. Dzień dobry! Nazywam się Kinga Oślizło. Jestem córeczką Anny i Wojciecha ze Skrzyszowa. Urodziłam się 7 stycznia o godzinie 16.45. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3380 g i miałam 56 cm długości. Mam na imię Łukasz. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 8 stycznia o godzinie 11.50. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3450 g i miałem 57 cm długości. Jestem synkiem Kariny i Krzysztofa Reków z Kornowaca. Cześć! Mam na imię Maciej. Świat przywitał mnie 9 stycznia o godzinie 7.20. Ważyłem wtedy 2350 g i miałem 49 cm wzrostu. Jestem synkiem Moniki i Mariusza Nowickich z Wodzisławia. Mam na imię Miłosz. Urodziłem się 8 stycznia o godzinie 16.50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 4200 g i miałem 59 cm długości. Jestem trzecią pociechą Joanny i Ireneusza Majewskich z Rybnika. Pozdrawiam mojego brata Mateusza i siostrę Michalinę. Cześć, jestem córeczką Bożeny i Grzegorza Ryczkowskich z Raciborza. Urodziłam się 8 stycznia o godzinie 8.49. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3550 g, a długość 56 cm. Pozdrawiam mojego brata Michała. Cześć, jestem córeczką Ilony i Tomasza Wasiów z Rogowa. Urodziłam się 9 stycznia o godzinie 11.45. Zaraz po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3660 g, a długość 57 cm. Pozdrawiam mojego brata Denisa. Witajcie! Urodziłem się 8 stycznia o godzinie 22.10. Jestem pierwszym synkiem Marceliny i Sebastiana Zielińskich z Rybnika. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3300 g i miałem 57 cm długości. Witam! Nazywam się Zuzia Marcinkiewicz. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 6 stycznia o godzinie 12.20. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2800 g, a długość 52 cm. Jestem córeczką Izabeli i Mariusza z Krzyżkowic. Mam na imię Bartosz. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 9 stycznia o godzinie 9.00. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3050 g i miałem 51 cm długości. Jestem synkiem Sylwii i Wojciecha Sitków ze Skrzyszowa. Pozdrawiam moje siostry Sandrę i Klaudię. Witajcie! Nazywam się Cezary Pyrchała. Urodziłem się 8 stycznia o godzinie 23.00. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 4290 g i miałem 60 cm długości. Jestem synkiem Aleksandry i Leszka z Wodzsławia. Dzień dobry! Nazywam się Eliza Batko. Jestem córeczką Katarzyny i Krzysztofa z Wodzisławia. Urodziłam się 1 stycznia o godzinie 11.40. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3500 g i miałam 56 cm długości. Pozdrawiam mojego braciszka Aleksandra. Witam! Mam na imię Kacper. Urodziłem się 11 stycznia o godzinie 9.50. Jestem synkiem Magdaleny i Mariana Nowaków z Pogrzebienia. Po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3550 g, a długość 54 cm. Przesyłam buziaki moim siostrom Dżesice i Anecie. Witam! Nazywam się Patrycja Jończyk. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 11 stycznia o godzinie 9.45. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3600 g, a długość 56 cm. Jestem córeczką Doroty i Sławomira z Rogowa. Przesyłam buziaki mojej siostrze Natalii. Cześć! Jestem synkiem Lucyny i Jarosława z Marklowic. Świat przywitał mnie 11 stycznia o godzinie 9.10. Ważyłem wtedy 2770 g i miałem 51 cm wzrostu. Pozdrawiam mojego brata Klaudiusza.