Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Julia Parzonka. Na sesję rady miasta przyjdzie w t-shircie. Najbardziej raciborskim z możliwych

Racibórz posiada infrastrukturę do rozwijania kreatywności i aktywnych działań - uważa Julia Parzonka - nowa radna miejska i współorganizatorka Dnia Dziecka na Długiej

Julia Parzonka. Na sesję rady miasta przyjdzie w t-shircie. Najbardziej raciborskim z możliwych

Trzecia edycja tej imprezy odbędzie się ostatniego maja, w długi weekend z Bożym Ciałem. W piątek 31 maja będzie na Długiej tłoczno. Lista atrakcji jest długa, deptak znów ożyje jak za lat swej świetności.

Julia Parzonka to przedsiębiorczyni, a od 7 maja także radna miejska. Na samorząd patrzy z nadzieją. Ma w zamyśle zreformowanie Budżetu Obywatelskiego.

Rozmowę z nią zaczynamy od pytania o męża - Marcin Parzonkę. On też chciał być radnym, ale mandat wywalczyła pani Julia.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~mowatrawa (77.222. * .133) 17.05.2024 16:54

Popieram działaczki, działaczy i działkowców wykonujących działania aktywne.
Działaczom działań nieaktywnych mówię stanowcze NIE!

~TAJEMNICZY_ (83.26. * .113) 16.05.2024 21:25

Ale wiocha

~Powaznyyy (5.173. * .132) 16.05.2024 19:50

Sesja RM to nie miejsce na happeningi i show.Ktos nie rozumie do jakiej funkcji został powołany.....