Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 2 (362) Data wydania: 09.01.07

Fotonowinki

Cześć! Mam na imię Bartosz. Świat przywitał mnie 30 grudnia o godzinie 13.25. Ważyłem wtedy 2360 g i miałem 49 cm wzrostu. Jestem synkiem Agnieszki i Łukasza Szczypkowskich z Chwałowic. Dzień dobry! Nazywam się Eliza Batko. Jestem córeczką Ireny i Mirosława z Wodzisławia. Urodziłam się o godzinie 11.40 w wodzisławskim szpitalu jako pierwsze dziecko w nowym 2007 roku.  Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3500 g i miałam 56 cm długości. Pozdrawiam mojego brata Olka. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Hania Gniadkowska. Świat przywitał mnie 1 stycznia o godzinie 17.45. Ważyłam wtedy 3400 g i miałam 53 cm wzrostu. Jestem córeczką Małgorzaty i Tomasza z Wodzisławia. Witam! Mam na imię Jacek. Urodziłem się 31 grudnia o godzinie 20.55. Jestem synkiem Katarzyny i Tomasza Czerskich z Czerwionki. Po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3600 g, a długość 55 cm. Mam na imię Olivier, a na rękach trzyma mnie moja mama Agnieszka. Urodziłem się 2 stycznia o godzinie 0.45. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3350 g i miałem 53 cm długości. Pozdrawiam mojego tatę Mariana. Mieszkamy w Rydułtowach. Witajcie! Nazywam się Szymon Szumlicz. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 13 grudnia o godzinie 22.08. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3850 g i miałem 55 cm długości. Jestem synkiem Agnieszki i Jacka z Rydułtów. Witam! Nazywam się Julia Ziółkowska. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 29 grudnia o godzinie 20.37. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2850 g, a długość 54 cm. Jestem córeczką Agaty i Marka z Rzuchowa. Hej, to będzie dla mojej mamy niezapomniany sylwester! Byłem pierwszym maluchem, który urodził się w rydułtowskim szpitalu w 2007 roku. Oczka otworzyłem 1 stycznia o godzinie 11.21. Ważyłem wtedy 4000 g i miałem 57 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Ilony i Piotra Mikołajczyków z Czernicy. Witajcie! Nazywam się Marcin Mielańczyk. Urodziłem się 31 grudnia o godzinie 12.45. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3200 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Janiny i Łukasza z Pszowa. Witajcie! Nazywam się Mateusz Niejadlik. Urodziłem się 30 grudnia o godzinie 16.30. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3210 g i miałem 59 cm długości. Jestem drugim synkiem Eweliny i Marcina z Gorzyc. Pozdrawiam mojego brata Michała. Mam na imię Olivier. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 1 stycznia o godzinie 18.10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3300 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Bożeny i Łukasza Naczyńskich z Marklowic. Mam na imię Bartosz. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 3 stycznia o godzinie 16.05. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2820 g i miałem 50 cm długości. Jestem synkiem Darii i Tomasza Wyrwików z Wodzisławia. Hej, jestem córeczką Justyny i Leszka Koziełów z Jejkowic. Przyszłam na świat 3 stycznia o godzinie 10.27. Ważyłam wtedy 3450 g i miałam 54 cm wzrostu. Przesyłam buziaki moim siostrom Dorocie i Karolinie. Dzień dobry! Nazywam się Michel Półtorak. Jestem córeczką Marioli i Michała z Wodzisławia. Urodziłam się 2 stycznia o godzinie 4.09. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3000 g i miałam 52 cm długości. Pozdrawiam mojego brata Dawida. Witajcie! Nazywam się Patryk Adamczyk. Urodziłem się 2 stycznia o godzinie 20.40. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3520 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Sylwii i Łukasza z Turzy Śląskiej. Witam! Mam na imię Bryan. Urodziłem się 6 stycznia o godzinie 13.15. Jestem synkiem Olimpii i Lucjana Pietrzaków z Wodzisławia. Po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3900 g, a długość 50 cm. Witam! Nazywam się Julia Dryja. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 5 stycznia o godzinie 15.00. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 4260 g, a długość 53 cm. Jestem córeczką Sylwii i Adama z Turzy Śląskiej. Pozdrawiam mojego brata Łukasza. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Paulina Pietrzyk. Świat przywitał mnie 2 stycznia o godzinie 16.45. Ważyłam wtedy 3300 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem córeczką Sylwii i Damiana z Radlina. Pozdrawiam mojego brata Dominika. Dzień dobry! Nazywam się Weronika Kordulewska. Jestem córeczką Karoliny i Rafała z Rybnika. Urodziłam się 12 grudnia o godzinie 17.50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3700 g i miałam 57 cm długości. Witam! Nazywam się Zuzia Czaja. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 4 stycznia o godzinie 4.30. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2650 g, a długość 50 cm. Jestem córeczką Małgorzaty i Tomasza z Radlina. Pozdrawiam mojego brata Michała. Cześć! Nazywam się Marek Rajwa. Świat przywitał mnie 5 stycznia o godzinie 10.05. Ważyłem wtedy 3520 g i miałem 55 cm wzrostu. Jestem synkiem Agnieszki i Tomasza ze Skrzyszowa. Witajcie! Nazywam się Mateusz Potysz. Urodziłem się 5 stycznia o godzinie 16.10. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3780 g i miałem 55 cm długości. Jestem synkiem Anety i Grzegorza z Gołkowic.