Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 47 (356) Data wydania: 21.11.06

Fotonowinki

Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Kamila Mikołasek. Świat przywitał mnie 13 listopada o godzinie 12.18. Ważyłam wtedy 3150 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem córeczką Doroty i Tomasza z Rydułtów. Pozdrawiam moją siostrę Natalię. Mam na imię Kewin. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 8 listopada o godzinie 17.35. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3600 g i miałem 56 cm długości. Jestem synkiem Sylwii i Marcina Seemanów z Olzy. Mam na imię Krzyś. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 14 listopada o godzinie 12.45. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3530 g i miałem 57 cm długości. Jestem synkiem Krystyny i Witolda Reclików z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego brata Szymona. Witajcie! Nazywam się Maksymilian Granieczny. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 12 listopada o godzinie 9.10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3120 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Izabeli i Adama z Gorzyc. Pozdrawiam mojego brata Juliana. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja Maria Porszke. Świat przywitał mnie 9 listopada o godzinie 5.00. Ważyłam wtedy 3380 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem córeczką Agnieszki i Jacka z Rybnika. Pozdrawiam moje siostry Michalinę i Julię. Dzień dobry! Mam na imię Ola. Jestem córeczką Joanny i Marcina Oleksików z Olzy. Urodziłam się 8 listopada o godzinie 12.05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3480 g i miałam 54 cm długości. Mam na imię Kacper. Na zdjęciu jest też moja mama Magdalena. Urodziłem się 11 listopada o godzinie 21.00. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3950 g i miałem 57 cm długości. W domu w Rydułtowach czeka już na mnie tata Marek i brat Adrian. Witam! Mam na imię Olga. Urodziłam się 13 listopada o godzinie 14.50. Jestem córeczką Magdaleny i Jarosława Weidemanów z Wodzisławia. Po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3380 g, a długość 58 cm. Już nie mogę się doczekać, kiedy poznam moich braci Dawida, Wojtusia i Krzysia. Witam! Nazywam się Oliwia Krasek. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 12 listopada o godzinie 9.20. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3630 g, a długość 56 cm. Jestem córeczką Doroty i Krzysztofa z Gołkowic. Witajcie! Ten mały przystojniak na zdjęciu to ja. Niestety, kiedy robiono zdjęcie rodzice nie mieli jeszcze dla mnie wybranego imienia. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 13 listopada o godzinie 6.30. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3750 g i miałem 56 cm długości. Jestem synkiem Oli i Roberta Pawelców z Olzy. Witajcie! Ten mały chłopczyk na zdjęciu to ja, ale nie wiem jeszcze jak będę miał na imię, bo rodzice jak na razie nie umieją się na żadne zdecydować. Mama przytuliła mnie po raz pierwszy 12 listopada o godzinie 8.35. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3290 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Katarzyny i Pawła Chojaków z Radlina. Dzień dobry! Nazywam się Alicja Mielańczyk. Jestem córeczką Katarzyny i Mirosława z Rogowa. Urodziłam się 13 listopada o godzinie 19.33. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3400 g i miałam 54 cm długości. Witajcie! Ten mały chłopczyk na zdjęciu to ja, ale nie wiem jeszcze jak będę miał na imię, bo rodzice jak na razie nie umieją się na żadne zdecydować. Mama ucałowała mnie po raz pierwszy 13 listopada o godzinie 20.10. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2720 g i miałem 45 cm długości. Jestem synkiem Reginy i Adama z Gorzyczek. Witajcie! Nazywam się Daniel Klepacki. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 6 listopada o godzinie 15.50. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3540 g i miałem 55 cm długości. Jestem synkiem Urszuli i Andrzeja z Jastrzębia. Witam! Ta malutka kruszyna to ja – córeczka Iwony i Marcina Delowiczów z Biertułtów. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 13 listopada o godzinie 17.35. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 2180 g, a długość 48 cm. Witam! Nazywam się Marta Miler. Na zdjęciu jestem razem z moją mamą Basią. Urodziłam się 11 listopada o godzinie 12.40. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3050 g, a długość 54 cm. Przesyłam buziaki mojemu tacie Mirkowi. Cała nasza rodzinka mieszka w Rydułtowach. Dzień dobry! Te dwie dziewczyny na zdjęciu to ja Wiktoria Worek i moja mama Basia. Urodziłam się 13 listopada o godzinie 3.35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3080 g i miałam 54 cm długości. Już niedługo mój tata Remigiusz zabierze nas do domu w Czyżowicach. Witajcie! Nazywam się Remigiusz Mika. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 12 listopada o godzinie 17.30. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3200 g i miałem 53 cm długości. Jestem synkiem Weroniki i Wojciecha z Radlina. Przesyłam buziaki mojej siostrze Oliwii i bratu Adrianowi. Witam! Mam na imię Wiktoria. Urodziłam się 12 listopada o godzinie 13.40. Jestem córeczką Katarzyny i Jacka Dąbrowskich z Dzimierza. Po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3650 g, a długość 54 cm. Mam na imię Adrian. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 15 listopada o godzinie 12.45. Zaraz po urodzeniu ważyłem 4500 g i miałem 59 cm długości. Jestem synkiem Anety i Piotra z Niewiadomia. Witajcie! Nazywam się Bartosz Szwagrzak. Moja mama ucałowała mnie po raz pierwszy 15 listopada o godzinie 0.40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3000 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Patrycji i Dawida z Radlina.