Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 36 (345) Data wydania: 05.09.06

Fotonowinki

Witajcie! Ten mały przystojniak to ja Jakub Wieczorek.  Urodziłem się 8 sierpnia o godzinie 11.43. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3650 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Michaliny i Tomasza z Rydułtów. Nazywam się Emilia Glanc. Mama przytuliła mnie po raz pierwszy 8 sierpnia o godzinie 0.30. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3250 g i miałam 54 cm długości. Jestem drugą córeczką Agnieszki i Michała z Rydułtów. Pozdrawiam moją siostrę Maję. Witajcie! Nazywam się Irena Dąbkowska. Urodziłam się 13 sierpnia o godzinie 10.35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3600 g i miałam 56 cm długości. Jestem córką Doroty i Władysława z Gorzyczek. Nazywam się Dorota Smołka. Mama przytuliła mnie po raz pierwszy 12 sierpnia o godzinie 4.00. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3200 g i miałam 53 cm długości. Jestem córeczką Elżbiety i Wojciecha z Radlina. Pozdrawiam mojego brata Damiana. Witajcie! Ten malutki przystojniak na zdjęciu to ja Kamil Krall. Urodziłem się 7 sierpnia o godzinie 16.25. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3260 g i miałem 55 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Agnieszki i Aleksandra z Radlina. Witam! Mam na imię Denis, a ta śliczna dziewczynka, która trzyma mnie na rękach to moja siostra Jessica. Przyszedłem na świat 14 sierpnia o godzinie 7.25. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3200 g i miałem 54 cm długości. Jestem synkiem Leszka i Żanety  Szneiderów z Rybnika. Witajcie! Ten malutki przystojniak na zdjęciu to ja Karol Oślizlok. Urodziłem się 12 sierpnia o godzinie 16.45. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3970 g i miałem 54 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Anny i Krzysztofa z Boguszowic. Witam! Nazywam się Magdalena Rudnicka. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy  11 sierpnia o godzinie 21.00. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3570 g, a długość 54 cm. Jestem córeczką Darii i Tomasza z Rybnika. Przesyłam buziaki mojemu bratu Stasiowi. Witajcie! Mam na imię Mikołaj. Urodziłem się 10 sierpnia o godzinie 20.10. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3450 g i miałem 55 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Izabeli i Dominika Kolarskich z Wodzisławia. Witam! Mam na imię Szymon. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy  8 sierpnia o godzinie 15.20. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3700 g, a długość 57 cm. Jestem synkiem Urszuli i Waldemara Firlejów z Gołkowic. Witam! Nazywam się Rafał Robert Machnik. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy  6 sierpnia o godzinie 16.00. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3200 g, a długość 54 cm. Jestem pierwszym synkiem Aleksandry i Roberta z Wodzisławia. Nazywam się Andrzej Wieczorek. Świat przywitał mnie 21 sierpnia o godzinie 2.40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3800 g i miałem 57 cm długości. Jestem synkiem Sabiny i Andrzeja z Jejkowic. Pozdrawiam moich starszych braci Adama i Kamila oraz siostrę Anitę. Dzień dobry! Ta śliczna mała dziewczynka to ja. Rodzice wciąż nie umieją się zdecydować jak będę miała na imię. Urodziłam się 20 sierpnia o godzinie 10.35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3290 g i miałam 57 cm długości. Jestem córeczką Agnieszki i Kamila Brachmanów z Czyżowic. Dzień dobry! Ta śliczna mała dziewczynka to jedyna córeczka Magdaleny i Janusza Jureczków z Rybnika. Urodziłam się 20 sierpnia o godzinie 15.50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3150 g i miałam 53 cm długości. Nazywam się Karol Myszi. Świat przywitał mnie 18 sierpnia o godzinie 18.00. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3210 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszym synkiem Katarzyny i Roberta z Gorzyczek. Dzień dobry! To śliczne maleństwo na zdjęciu to ja. Niestety, rodzice jeszcze nie wybrali dla mnie imienia. Urodziłam się 19 sierpnia o godzinie 15.35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3290 g i miałam 55 cm długości. Jestem córeczką Jolanty i Andrzeja Kinów z Mszany. Ta malutka dziewczynka na zdjęciu to ja, Jessica i moi ukochani rodzice Alicja i Andrzej Zapartowie. Urodziłam się 12 sierpnia o godzinie 15.05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3400 g i miałam 56 cm długości. Całą rodzinką mieszkamy w Milicach. Nazywam się Kubuś Koterwas. Świat przywitał mnie 17 sierpnia o godzinie 14.20. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3660 g i miałem 58 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Sandry i Krzysztofa z Radlina. Dzień dobry! Urodziłam się 21 sierpnia o godzinie 9.45. Jestem córeczką Anny i Tomasza Kulków z Chałupek. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 2930 g i miałam 56 cm długości. Witam! Nazywam się Patrycja Skupień. Urodziłam się 10 sierpnia o godzinie 15.45. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3030 g, a długość 54 cm. Jestem córeczką Justyny i Marcina z Jankowic. Witam! Mam na imię Patrycja. Urodziłam się 11 sierpnia o godzinie 16.25. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3250 g, a długość 53 cm. Jestem córeczką Bogusławy i Adama Karpiszów z Lubomi. Pozdrawiam moją siostrę Ewę i brata Grzesia. Dzień dobry! Nazywam się Pola Tomasik. Urodziłam się 12 sierpnia  o godzinie 20.50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3400 g i miałam 52 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Karoliny i Przemka z Rybnika. Pozdrawiam mojego brata Antoniego.