Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 21 (330) Data wydania: 23.05.06

Fotonowinki

Dzień dobry! Ta śliczna mała dziewczynka to ja Emilia Lubszczyk. Urodziłam się 15 maja o godzinie 16:55. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3040 g i miałam 57 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Żanety i Krzysztofa z Bełsznicy. W domu czeka już na mnie mój starszy brat Daniel. Dzień dobry! Nazywam się Emilia Zyśko. Urodziłam się 16 maja o godzinie 20:55. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3260 g i miałam 54 cm długości. Jestem drugą córeczką Moniki i Gabriela z Wodzisławia. Przesyłam buziaki mojej siostrze Zuzi. Dzień dobry! Nazywam się Paulina Chromik. Urodziłam się 1 maja o godzinie 22:35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3670 g i miałam 57 cm długości. Jestem  drugą pociechą Jolanty i Krzysztofa z Rydułtów. Przesyłam buziaki mojej siostrze Wiktorii. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Rodzice jeszcze nie wybrali dla mnie imienia. Urodziłam się 11 maja o godzinie 15:35. Ważyłam wtedy 3580 g i miałam 53 cm wzrostu. Jestem pierwszą pociechą Iwony i Andrzeja Mazurów z Wodzisławia. Dzień dobry! Ten malutki chłopczyk to ja – Paweł Bednarczyk. Urodziłem się 10 maja o godzinie 17:55. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3650 g i miałem 57 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Sabiny i Sebastiana z Rogowa. Mam na imię Tymoteusz. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 3 maja o godzinie 15:20. Zaraz po urodzeniu ważyłem 2950 g i miałem 50 cm długości. Jestem synkiem Justyny i Dariusza Bieniasów z Rybnika. Pozdrawiam moją siostrę Julitę. Cześć! Ta urocza dziewczynka na zdjęciu to ja. Rodzice jeszcze nie zdecydowali jakie imię będę nosiła. Świat przywitał mnie 2 maja o godzinie 14:25. Ważyłam wtedy 3050 g i miałam 53 cm wzrostu. Jestem córeczką Eweliny i Krzysztofa Pysznych z Wodzisławia. Cześć! Ten mały przystojniak na zdjęciu to ja. Nazywam się Tymoteusz Podgórny. Świat przywitał mnie 1 maja o godzinie 21:40. Ważyłem wtedy 3700 g i miałem 52 cm wzrostu. Jestem  drugim synkiem Marzeny i Daniela z Marklowic. Pozdrawiam serdecznie mojego brata Wiktora. Nazywam się Paweł Rachwał. Świat przywitał mnie 16 maja o godzinie 11:30. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3290 g i miałem 58 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Doroty i Adriana z Wodzisławia. Witajcie! Przyszłam na świat 17 maja o godzinie 4:25. Kiedy było robione to zdjęcie rodzice jeszcze nie wiedzieli, jakie imię będę nosiła. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3700 g i miałam 61 cm długości. Jestem drugą córeczką Urszuli i Rafała Szymiczków z Gorzyczek. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja - Szymon. Urodziłem się 11 maja o godzinie 10:00. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3150 g i miałem 53 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Elżbiety i Wojciecha Pulaków z Tłustomostów. W domu czeka już na mnie moja siostrzyczka Kinga. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Sebastian. Moja mama Grażyna przytuliła mnie po raz pierwszy 5 maja o godzinie 5:06. Ważyłem wtedy 2400 g i miałem 49 cm wzrostu. Razem z całą rodzinką mieszkamy w Rydułtowach. Witajcie! Ta śliczna dziewczynka to ja – Alicja Strączek. Przyszłam na świat 10 maja o godzinie 9:10. Tuż po urodzeniu ważyłam 3460 g i miałam 55 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Beaty i Michała z Wodzisławia. Nazywam się Artur Sosna. Świat przywitał mnie 9 maja o godzinie 14:35. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3400 g i miałem 55 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Justyny i Zbigniewa z Bluszczowa. Witam! Nazywam się Bartosz Binkowski. Urodziłem się 9 maja o godzinie 4:10. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3400 g, a długość 54 cm. Jestem pierwszą pociechą Justyny i Waldemara z Pszowa. Witam! Nazywam się Dominika Siejok. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 8 maja o godzinie 16:55. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3500 g, a długość 55 cm. Jestem drugą córeczką Katarzyny i Krzysztofa z Radlina. Serdecznie pozdrawiam moją siostrzyczkę Karolinę. Cześć! Ta mała dziewczynka na zdjęciu to ja. Kiedy było robione to zdjęcie rodzice wciąż wahali się, czy będę miała na imię Selena czy Lilianna. Dla mnie oba są piękne. Urodziłam się 9 maja o godzinie 17:40. Tuż po przyjściu na świat ważyłam 3000 g i miałam 51 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Agnieszki i Leszka Duchniaków z Pszowa. Witam! Mam na imię Julia. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 9 maja o godzinie 16:20. Tuż po przyjściu na świat ważyłam 3256 g i miałam 57 cm wzrostu. Jestem trzecią pociechą Barbary i Adriana Klapuchów z Wodzisławia. Przesyłam buziaki mojej siostrze Darii i bratu Mario. Witam! Mam na imię Karolina. Urodziłam się 10 maja o godzinie 11:20. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3380 g, a długość 56 cm. Jestem drugim dzieckiem Soni i Artura Wilczków z Gołkowic. Pozdrawiam moją siostrzyczkę Magdę. Witajcie! Mam na imię Miłosz. Moja mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 4 maja o godzinie 23:00. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2970 g i miałem 53 cm wzrostu. Jestem  trzecim synkiem Olgi i Mariusza Kokotów z Wodzisławia. Pozdrawiam moich braci Bartka i Kamila. Witajcie! Mam na imię Natalia. Urodziłam się 5 maja o godzinie 1:00. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 2880 g i miałam 50 cm długości. Jestem córeczką Eweliny i Rafała Gawlików z Wodzisławia. Witajcie! Mam na imię Natalia. Przyszłam na świat 9 maja o godzinie 3:00. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3400 g i miałam 52 cm długości. Jestem drugą córeczką Katarzyny i Michała Urbanków z Wodzisławia. Przesyłam buziaki mojej siostrze Wiktorii. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Oliwia. Urodziłam się 9 maja o godzinie 16:50. Ważyłam wtedy 3750 g i miałam 58 cm wzrostu. Jestem pierwszą pociechą Dagmary i Sebastiana Kanajków z Rydułtów. Dzień dobry, mam na imię Marta. Moja mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 9 maja o godzinie 19:50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 3900 g i miałam 57 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Julii i Błażeja Wojciechowskich z Syryni.