Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 14 (323) Data wydania: 04.04.06

Fotonowinki

Witam! Nazywam się Dominik Kucza. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 24 marca o godzinie 16:50. Tuż po przyjściu na świat ważyłem 3980 g i miałem 58 cm wzrostu. Jestem drugą pociechą Tatiany i Olka z Rogowa. W domu czeka już na mnie mój brat Kamil. Witajcie! Ta śliczna dziewczynka to ja – Gabrysia Niemirska. Przyszłam na świat 24 marca o godzinie 13:20. Tuż po urodzeniu ważyłam 3770 g i miałam 63 cm długości. Jestem drugą córeczką Lucyny i Grzegorza z Wodzisławia. Przesyłam buziaki mojej starszej siostrze Kasi. Dzień dobry, mam na imię Jakub. Moja mama zobaczyła mnie po raz pierwszy 24 marca o godzinie 21:30. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2810 g i miałem 53 cm wzrostu. Jestem pierwszym synkiem Agaty i Krzysztofa Kurzyńców z Godowa. Witam! Nazywam się Mateusz Fojcik. Urodziłem się 25 marca o godzinie 15:15. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3620 g, a długość 53 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Basi i Michała z Radlina. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Mateusz. Urodziłem się 22 marca o godzinie 23:30. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3430 g i miałem 55 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Klaudii i Artura Klajów z Marklowic. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Natalia. Urodziłam się 23 marca o godzinie 8:51. Ważyłam wtedy 3150 g i miałam 55 cm wzrostu. Jestem pierwszą pociechą Moniki i Mariusza Waleckich z Radlina. Witam! Nazywam się Oliwia Marciniak. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 18 marca o godzinie 16:00. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3500 g, a długość 54 cm. Jestem pierwszą pociechą Ani i Michała z miejscowości Krowiarki. Witam! Mam na imię Paulina. Urodziłam się 26 marca o godzinie 8:15. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3650 g, a długość 56 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Iwony i Daniela Burków z Olzy. Dzień dobry! Ten malutki chłopczyk to ja – Paweł Wita. Urodziłem się 24 marca o godzinie 23:15. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3200 g i miałem 55 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Sabiny i Andrzeja z Rybnika. Nazywam się Wiktoria Jóźwiak. Świat przywitał mnie 21 marca o godzinie 10:20. Zaraz po urodzeniu ważyłam 2880 g i miałam 53 cm długości. Jestem drugim dzieckiem Oli i Sylwestra z Jastrzębia. Pozdrawiam moją siostrę Weronikę. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Julia. Urodziłam się 24 marca o godzinie 9:50. Ważyłam wtedy 2050 g i miałam 50 cm wzrostu. Jestem pierwszą pociechą Ani i Sławomira Pielczyków z Pszowa. Witajcie! Mam na imię Zuzia. Przyszłam na świat 25 marca o godzinie 13:40. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3490 g i miałam 55 cm długości. Jestem córeczką Teresy i Andrzeja Wójtowiczów z Wodzisławia. Pozdrawiam serdecznie mojego starszego brata Łukasza. Witam! Nazywam się Kacper Ziętek. Urodziłem się 28 marca o godzinie 11:20. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 4000 g, a długość 57 cm. Jestem czwartą pociechą Joanny i Dariusza z Pszowa. W domu czekają już na mnie siostry Dominika, Wiktoria i Patrycja. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Mam na imię Karolina. Urodziłam się 23 marca o godzinie 13:05. Ważyłam wtedy 3100 g i miałam 53 cm wzrostu. Jestem drugą pociechą Agnieszki i Bogusława Kurzydymów z Radlina. Pozdrawiam serdecznie mojego brata Mateusza. Witajcie! Mam na imię Larysa. Urodziłam się 26 marca o godzinie 1:30. Zaraz po przyjściu na świat ważyłam 2750 g i miałam 51 cm długości. Jestem pierwszą córeczką Wioletty i Zenona Kolańczyków z Rydułtów. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Łukasz. Urodziłem się 26 marca o godzinie 9:30. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2650 g i miałem 51 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Joanny i Pawła Bartczaków z Rydułtów. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Mateusz. Urodziłem się 24 marca o godzinie 3:00. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2500 g i miałem 50 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Beaty i Adama Gruszków z Wodzisławia. Witajcie! Ta śliczna dziewczynka to ja – Matylda Makarska. Przyszłam na świat 27 marca o godzinie 3:15. Tuż po urodzeniu ważyłam 3600 g i miałam 53 cm długości. Jestem drugą pociechą Marzeny i Tomasza z Kietrza. Przesyłam buziaki mojemu bratu Michałowi. Witam! Mam na imię Oskar. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 27 marca o godzinie 13:20. Tuż po przyjściu na świat ważyłem 3700 g i miałem 54 cm wzrostu. Jestem drugą pociechą Wioletty i Dariusza Wójciaków z Wodzisławia. Przesyłam buziaki mojej siostrze Adriannie. Dzień dobry! Ten malutki chłopczyk to ja – Piotruś Dyrda. Urodziłem się 27 marca o godzinie 8:50. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 2550 g i miałem 52 cm długości. Jestem trzecią pociechą Grażyny i Leszka z Rydułtów. W domu czeka na mnie moje starsze rodzeństwo – siostra Basia i brat Grzegorz. Cześć! Nazywam się Tomasz Trompeta. Przyszedłem na świat 10 marca. Ważyłem wtedy 3100 g i miałem 55 cm długości. Jestem synkiem Teresy i Andrzeja z Wodzisławia. Pozdrawiam mojego braciszka Adasia. Witam! Nazywam się Weronika Muras. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 26 marca o godzinie 1:15. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3200 g, a długość 54 cm. Jestem drugą pociechą Ilony i Klaudiusza z Radlina. Serdecznie pozdrawiam moją siostrzyczkę Kamilę. Nazywam się Karol Daszka. Na zdjęciu jest razem ze mną moja kochana babcia Jadzia. Świat przywitał mnie 27 marca o godzinie 9:45. Zaraz po urodzeniu ważyłem 4200 g i miałem 56 cm długości. Jestem trzecim dzieckiem Damiana i Eweliny z Chwałęcic. Pozdrawiam moje siostry – Manuelę i Paulinę. Witam! Mam na imię Zuzia. Urodziłam się 27 marca o godzinie 12:45. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 3300 g, a długość 55 cm. Jestem pierwszym dzieckiem Anny i Dariusza Musiołów z Marklowic.