Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 3 (312) Data wydania: 17.01.06

Fotonowniki

Witam! Mam na imię Adaś. Drugie moje imię rodzice nadali mi po dziadku Janku. Pojawiłem się na świecie 18 grudnia 2005 r. pięć minut po godz. 20.00. Zaraz po urodzeniu w wodzisławskim szpitalu ważyłem 3390 g i miałem 53 cm długości. Jestem pierwszym dzieckiem Jolanty i Wojciecha Czakonów z Jastrzębia Zdroju. Ten maluszek na zdjęciu to ja – Ania. Pierwszy raz spojrzałam na świat 4 stycznia o godzinie 14:10. Zaraz po urodzeniu ważyłam 3960 g i miałam 57 cm długości. Jestem piątą pociechą Eweliny i Jerzego Galwasów z Wodzisławia. Już nie mogę się doczekać, kiedy poznam moje starsze rodzeństwo - siostry Marię i Basię oraz braci Marcina i Antoniego. Cześć! Te dwa śliczne brzdące to my – Jakub i Kacper. Przyszliśmy na świat 9 stycznia o godzinie 14:48 i 14:50. Starszy z naszej dwójki jest Jakub. Zaraz po urodzeniu ważył 1950 g i miał 48 cm długości. Ja byłem cięższy i ważyłem 2150 g, a mój wzrost wynosił 49 cm. Jesteśmy pierwszymi dziećmi Kingi i Mariusza Barteczków z Radlina. Witam! Ta mała śliczna dziewczynka na zdjęciu to ja. Niestety, rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Urodziłam się 4 stycznia o godzinie 10:35. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 4160 g, a długość 58 cm. Jestem drugą córeczką Ewy i Tomasza Barteczków z Turzy. Przesyłam buziaki mojej siostrze Zuzi. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Filip. Urodziłem się 2 stycznia o godzinie 16:10. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3480 g i miałem 56 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Anny i Piotra Rybarzów z Olzy. Cześć! Ten uroczy maluszek na zdjęciu to ja. Nazywam się Kacper Janik. Świat przywitał mnie 6 stycznia o godzinie 18:30. Ważyłem wtedy 2750 g i miałem 54 cm wzrostu. Jestem  synkiem Aliny i Krzysztofa z Rydułtów. Pozdrawiam serdecznie moje starsze rodzeństwo, brata Tomka i siostrę Klaudię. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Kacper Kolonko. Urodziłem się 6 stycznia o godzinie 22:25. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3200 g i miałem 56 cm długości. Jestem  trzecią pociechą Moniki i Michała z Pszowa. Przesyłam buziaki moim braciom Kubie i Kamilowi. Dzień dobry! Nazywam się Maksymilian Gołąb. Moja mama zobaczyła mnie pierwszy raz 8 stycznia godzinie 6:20. Ważyłem wtedy 3000 g i miałem 53 cm wzrostu. Jestem drugim dzieckiem Anny i Marka z Radlina. W domu czeka już na mnie mój braciszek Mateusz. Dzień dobry! Mam na imię Monika. Moja mama przytuliła mnie po raz pierwszy 3 stycznia o godzinie 11:15. Ważyłam wtedy 3380 g i miałam 57 cm wzrostu. Jestem drugą córeczką Anny i Tomasza Wyrozębskich z Radlina. Przesyłam całuski mojej siostrze Weronice. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Patryk. Urodziłem się 8 stycznia o godzinie 6:05. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3250 g i miałem 53 cm długości. Jestem drugim synkiem Elwiry i Grzegorza Szewczaków z Rybnika. Przesyłam buziaki mojemu bratu Dawidowi. Cześć! Ten mały śliczny chłopczyk na zdjęciu to ja. Mam na imię Paweł. Świat przywitał mnie 3 stycznia o godzinie 21:05. Ważyłem wtedy 3550 g i miałem 57 cm wzrostu. Jestem  trzecią pociechą Marzeny i Marka Baranków z Godowa. Pozdrawiam moje starsze rodzeństwo, braci Dominika i Franka.