Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 48 (305) Data wydania: 29.11.05

Fotonowinki

Hej, ten przystojniak na zdjęciu to ja – Dawid. Przyszedłem na świat 16 listopada o godzinie 12:20. Miałem wtedy 54 cm wzrostu i ważyłem 3110 g. Jestem pierworodnym synem Izabeli i Zbigniewa Czachorów z Wodzisławia. Witam! Nazywam się Dominika Długi. Urodziłam się 15 listopada o godzinie 23:30. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 4080 g, a długość 58 cm. Jestem drugim dzieckiem Anny i Jarosława z Odry. Pozdrawiam serdecznie moją starszą siostrzyczkę Magdę. Ta mała dziewczynka na zdjęciu to ja – Kinga Bielaczek. Urodziłam się 15 listopada o godzinie 23:10. Ważyłam wtedy 3520 g i miałam 53 cm długości. Jestem trzecim dzieckiem  Wiolety i Marka z Rogowa. Przesyłam gorące buziaki moim siostrom Judycie i Weronice. Cześć! Ta mała urocza istotka na zdjęciu to ja. Nazywam się Martyna Ferenc. Świat przywitał mnie 16 listopada o godzinie 6:23. Ważyłam wtedy 3250 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem drugim dzieckiem Weroniki i Krzysztofa z Wodzisławia. W domu czeka na mnie mój starszy braciszek Dawid. Dzień dobry! Ten śliczny mały chłopczyk to ja – Mateusz. Urodziłem się 31 sierpnia o godzinie 4:35. Zaraz po przyjściu na świat ważyłem 3530 g i miałem 54 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Agaty Szymury i Tomasza Moja z Wodzisławia. Cześć! Mam na imię Mateusz. Przyszedłem na świat 16 listopada o godzinie 4:35. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3160 g i miałem 51 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Justyny i Gabriela Sokollów z Połomi. Hej, ta mała dziewczynka na zdjęciu to ja. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Mama po raz pierwszy przytuliła mnie 13 listopada o godzinie 16:30. Tuż po urodzeniu ważyłam 3150 g i miałam 54 cm długości. Jestem czwartą pociechą Katarzyny i Grzegorza Mików z Rybnika. Pozdrawiam moją siostrę Patrycję i braci Dawida i Patrycjusza. Cześć! Ta mała urocza istotka na zdjęciu to ja. Nazywam się Natalia Woźniak. Świat przywitał mnie 15 listopada o godzinie 20:00. Ważyłam wtedy 4000 g i miałam 62 cm wzrostu. Jestem pierwszą pociechą Marii i Jana ze Skrbeńska. Witam! Urodziłem się 14 listopada o godzinie 17:00. Tuż po przyjściu na świat moja waga wynosiła 4400 g, a długość 60 cm. Rodzice nie wybrali jeszcze dla mnie imienia. Jestem drugim dzieckiem Eweliny i Sławomira Pilnych z Rydułtów. Dzień dobry, mam na imię Wiktoria. Moja mama zobaczyła mnie pierwszy raz 16 listopada o godzinie 9:30. Ważyłam wtedy 3650 g i miałam 53 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Edyty i Michała Błatoniów z Łazisk. Dzień dobry! Ta mała dziewczynka na zdjęciu to ja! Niestety, rodzice jeszcze nie wybrali dla mnie imienia. Urodziłam się 8 listopada o godzinie 18:15. Ważyłam wtedy 2200 g i miałam 48 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Gabrieli i Artura Zerzoniów z Mszany. Witam, mam na imię Aleksander. Świat przywitał mnie 22 listopada o godzinie 8:24. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3250 g i miałem 57 cm długości. Jestem pierwszą pociechą Katarzyny i Przemysława Kozłowskich z Wodzisławia.