Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 35 (292) Data wydania: 30.08.05

Fotonowinki

  • Dzień dobry, mam na imię Adaś. Moja mama Małgosia Szymczyk przytuliła mnie pierwszy raz 14 sierpnia o godzinie 11:40. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3740 g i miałem 58 cm wzrostu. Już nie mogę się doczekać, kiedy zabierze nas ze szpitala mój tata Remigiusz, bo w domu czeka na mnie moje starsze rodzeństwo: Klaudia, Marek i Radek.
  • Ten mały szkrab na zdjęciu to ja – Bartuś, drugi syn moich rodziców Hanny i Jacka Kwaśniców z Rogowa. Przyszedłem na świat 13 sierpnia o godzinie 16:15. Ważyłem wtedy 3220 g i miałem 54 cm wzrostu. Pozdrawiam mojego starszego braciszka Jakuba.
  • Witam! Jeszcze nie mam imienia. Przyszedłem na świat 15 sierpnia o godzinie 10:25. Zaraz po urodzeniu ważyłem 4550 g i miałem 61 cm wzrostu. Już nie mogę się doczekać, kiedy razem z rodzicami Barbarą i Jackiem Danielami wrócę do naszego domu w Rybniku Niewiadomiu, gdzie czeka na mnie moja siostrzyczka Jessica.
  • Hej, ten mały chłopczyk na zdjęciu to ja Dominik. Moja mama Justyna Nagórska po raz pierwszy ujrzała mnie 13 sierpnia o godzinie 22:25. Ważyłem wtedy 2900 g i mierzyłem 51 cm.
    Cześć! Mama po raz pierwszy zobaczyła mój uśmiech 16 sierpnia o godzinie 10:55. Miałem wtedy 57 cm i ważyłem 3620 g. Mam na imię Łukasz. Razem z rodzicami Lilianą i Adamem Parma wrócę  niedługo do domu, do Gorzyczek, gdzie czeka na mnie mój braciszek Patryk.
  • Witam! Mam na imię Marta. Mama pierwszy raz usłyszała mój krzyk 14 sierpnia o godzinie 16:40. Miałam wtedy 4210 g i 59 cm. Razem z rodzicami Joanną i Andrzejem Mrozkami mieszkamy w Zabełkowie. W domu czeka na mnie moja siostrzyczka Dominika.
  • Ten mały szkrab na zdjęciu to ja – Natalia. Jestem pierwszą pociechą Katarzyny i Marka Ciemięgów z Borucina.  Przyszłam na świat 15 sierpnia o godzinie 9:45. Ważyłam wtedy 3100 g i miałam 53 cm wzrostu.
  • Dzień dobry! Nazywam się Oliwia Mika. Przyszłam na świat 14 sierpnia o godzinie 22:00. Moja waga wynosi: 3400 g i mierzę 53 cm. Jestem drugim dzieckiem Weroniki i Wojciecha z Radlina. Serdecznie pozdrawiam mojego braciszka Adriana!
  • Cześć! Mam na imię Oliwier. Przyszedłem na świat 15 sierpnia o godzinie 22:25. Ważyłem wtedy 3960 g i miałem 58 cm wzrostu. Jestem pierwszym dzieckiem Gabrieli i Sylwestra Sępów z Połomi.
  • Dzień dobry! Nazywam się Paulina Piórkowska. Przyszłam na świat 12 sierpnia o godzinie 9:30. Zaraz po urodzeniu ważyłam 2450 g i miałam 46 cm wzrostu. Jestem trzecim dzieckiem Małgorzaty i Macieja z Turzy Śląskiej. W domu czeka na mnie moje starsze rodzeństwo – brat Grzegorz i siostra Nikola.
  • Cześć! Mam na imię Sajmon. Mama po raz pierwszy usłyszała mój krzyk 13 sierpnia o godzinie 11:15. Zaraz po urodzeniu ważyłem 3200 g i miałem 54 cm wzrostu. Razem z rodzicami – Izabelą i Krzysztofem Łacnymi mieszkam w Wodzisławiu.
  • Cześć! Mam na imię Weronika. Przyszłam na świat 10 sierpnia o godzinie 19:02. Ważyłam wtedy 3100 g i miałam 54 cm wzrostu. Jestem drugą córką Ewy i Mariusza z Pogrzebienia. Przesyłam buziaki mojej siostrze Patrycji.