Piątek, 24 maja 2019

imieniny: Joanny, Marii, Zuzanny

RSS

SYTUACJA HYDROLOGICZNA:

W święta bądźcie jedną rodziną, a kłopoty was ominą

20.12.2016 00:00 QLA

Po raz ósmy spędzali wspólnie czas na wieczorze opłatkowym członkowie koła emerytów i rencistów Racibórz Centrum. Tradycyjnie na miejsce składania życzeń świąteczno-noworocznych wybrali salę Szkoły Podstawowej nr 15 w Raciborzu.

– Cieszę się, że spotykamy się i mam nadzieję, że w tym gronie będziemy jeszcze bardzo długo się spotykać – przyznał przewodniczący Janusz Loch. Złożył też powinszowania, które sam chętnie usłyszałby: – Życzę wam tego czego sobie życzę, a więc przede wszystkim zdrowia, lepszego pracodawcy niż ZUS, wytrwałości w tym co robicie i stoickiego spokoju, kiedy nic nie robicie – Wesołych Świąt.

Obecnym na spotkaniu życzenia świąteczne przekazała szefowa Zarządu Rejonowego PZERiI w Raciborzu Krystyna Loch. A w rymy ujął je Szczepan Wilas: – Życzę wam kochani samej przyjemności, pięknej i zdrowej, wiecznej młodości, bądźcie silni, bądźcie jedną rodziną, a kłopoty i smutki bokiem was ominą. A w nowym roku, który nadchodzi dużo sukcesów – to wam nie zaszkodzi.

Zanim zaś seniorzy podzielili się opłatkiem, Helena Szuba przypomniała: – Gdy zaświeci pierwsza gwiazdka, wszyscy się weselą, życzą wszystkim najlepszego i opłatkiem dzielą. Podzielić się opłatkiem, powiedz mi co to znaczy? – to życzyć innym dobrze i wszystko im wybaczyć.

(ewa)

  • Numer: 51/52 (1281/1282)
  • Data wydania: 20.12.16
Czytaj e-gazetę