środa, 12 maja 2021

imieniny: Pankracego, Dominika, Domiceli

RSS

Festyn majowy w Nędzy – program

16.04.2013 00:00 red

Tegoroczny, jubileuszowy bo XX Festyn Majowy w Nędzy został zorganizowany z rozmachem, przynajmniej jeśli chodzi o program i obsadę na cenie.

Rankiem pierwszego dnia majówki odbędą się: turniej skata i amatorskie zawody zaprzęgowe. Oficjalne otwarcie imprezy zaplanowano na godz. 16.30, po tym wystąpi zespół Łężczok. Gości przywita Piotr Sholz z przyjaciółmi a na scenę wyjdą: Bayery i Teresa Werner. Gwiazdą wieczoru będzie Kabaret Młodych Panów. Na dobranoc sztuczne ognie i biesiada.

2 maja przed południem najmłodsi z gminy zaprezentują woje talenty. O 16.00 wystąpi zespół z GCK. Po pół godziny rozpocznie się przegląd zespołów muzycznych (nagroda gówna 2 tys. zł). Po godz. 20.00 na scenę wyjdzie Skiba z zespołem BIG CYC. Mają dać wielki koncert z okazji 25-leci istnienia. Wieczór zakończy zabawa taneczna.

Ostatni dzień festynu to występ zespołu Bajtel, koncert orkiestry Rydułtowy z mażoretkami, koncert disco polo w wykonaniu After Party, konkurs wiedzy o festynach w Nędzy i kolejna gwiazda, zespół Oberschlesien. Majówkę zakończy zabawa taneczna.

(woj)

  • Numer: 16 (1092)
  • Data wydania: 16.04.13