Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 11 (777) Data wydania: 13.03.07

Udany debiut

Marzena Korzonek zadebiutowała w telewizji pierwszym teledyskiem.

Marzena Korzonek od dłuższego czasu z powodzeniem próbuje swoich sił na muzycznej scenie. Niedawno powstał jej pierwszy teledysk z piosenką „Dlatego kochaj” autorstwa Marcina Nierubca, kompozytora i twórcy utworów m.in. Krzysztofa Krawczyka, Maryli Rodowicz i Kasi Cerekwickiej.

Został on zrealizowany na zamku w Będzinie. Wydaje się oderwany od czasu, utrzymany jest w jasnej, świetlistej kolorystyce. Wykorzystano w nim motyw małżeństwa i ślubu, co ma odzwierciedlać prawdziwość i niezniszczalność miłości. Artystce towarzyszy mąż Piotr.

– Praca nad teledyskiem była bardzo pozytywnym przeżyciem, głównie ze względu na osobę cenionego reżysera, Pawła Bogocza. Świetnie się z nim współpracowało. W żaden sposób nie dał mi odczuć, że jestem debiutantką. Wahałam się między dwoma utworami. On od razu był pewny, który powinnam wybrać, miał wizję tego teledysku. Swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem bardzo mi zaimponował – mówi Marzena.

– Zależało mi na pokazaniu gestów ludzi, którzy się kochają. Mąż Marzeny zagrał w klipie samego siebie i mam wrażenie, że dobrze się przy tym bawił. Myślę, że ten teledysk jest jednym z moich najprostszych, ale i najbardziej szczerych projektów – stwierdza Paweł Bogocz.

Aranżacją i produkcją „Dlatego kochaj” zajął się Lukas „DJ Ozd” Drozd, współpracujący m.in. z grupą Kindla, Andrzejem Rybińskim, Dawidem Koczy, Look Brownem, Ice Machine czy Strefą.

Teledysk można oglądać na portalach onet.pl, gdzie od 13 do 21 lutego znajdował się w pierwszej dziesiątce Listy Przebojów onet.pl  (na 8, 9 i 10 miejscu) i interia.pl, gdzie od 14 do 27 lutego znajdował się w dwudziestce najczęściej oglądanych teledysków. Premiera klipu miała miejsce 31 stycznia w Teleexpresie (można oglądać na You Tube: http://youtube.com/watch?v=ZobPBzQMdXk). Patronat nad teledyskiem objęła TVP 3 Katowice, gdzie jest on emitowany od 7 lutego. Piosenka obecnie znajduje się na playliście Radia Vanessa 100,3 fm; Radia Park 93,9 fm z Kędzierzyna-Koźla; Radia Express 92,3 fm (Tychy, Katowice i okolice), pojawia się na antenie Radia Bon Ton z Chełmu oraz Polskiego Radia Katowice 102,2 fm. Bardzo pozytywnie o utworze wypowiedziało się Radio Wawa i po przeprowadzeniu badań jest duża szansa, że umieszczą utwór na swojej playliście. Piosenka znajduje się na liście przebojów Radia Atut (polonijne radio w Niemczech). Po świętach wielkanocnych „Dlatego kochaj” będzie się pojawiało na antenie ogólnopolskiego Radia Plus. Niebawem Marzenę zobaczymy w wielkanocnym wydaniu „Szansy na sukces” z piosenkami Piotra Rubika.

Ewa Halewska