Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 14 (677) Data wydania: 05.04.05

Noworodki

           
To ja, Majka. Moimi rodzicami są Daria i Piotr Cuberowie. Mamusia po raz pierwszy ujrzała mnie 15 marca o godz. 14.13. Ważyłam wtedy 3150 g i miałam 52 cm wzrostu. Tak się cieszę, że już Was widzę!

Witam wszystkich! Jestem Łukasz, ukochany synek Ewy i Romana Nowaków. Mieszkamy w Krzanowicach. Na świat przyszedłem 15 marca o godz. 11.02. Ważyłem 3200 g przy 55 cm długości. Pozdrowienia i buziaki dla całej rodzinki.

Cześć wszystkim! Jestem Oliwia Buks, ukochana córeczka Katarzyny i Andrzeja. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Na świat przyszłam 14 marca o godz. 13.57. Ważyłam wtedy 3250 g przy 54 cm wzrostu. W domu nie mogą się mnie już doczekać.

Jestem Maksymilian. Moimi rodzicami są Barbara Omachel i Krzysztof Pytel. Oczka po raz pierwszy otworzyłem 15 marca o godz. 9.38. Miałem wtedy 3260 g i 55 cm wzrostu. Pozdrawiam kochane babcie.

Cześć! Jestem Dominik Rejn. Moimi rodzicami są Wioleta i Mariusz. Nie mogli się mnie doczekać, bo jestem ich pierwszą pociechą. Na świat przyszedłem 22 marca o godz. 9.30. Ważyłem wtedy 3570 g i miałem 36 cm wzrostu.

Witajcie! Mam na imię Zuzanna. Moi rodzice, Iwona i Robert Witkowscy są teraz najszczęśłiwszymi ludźmi na świecie. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Urodziłam się 16 marca o godz. 10.50. Ważyła 3330 g przy 57 cm wzrostu.

Witajcie! Nazywam się Paweł Joszko, długo oczekiwany synek Brygidy i Romualda. W domu w Krzanowicach czeka na mnie też starsza siostra Ela. Urodziłem się 16 marca o godz. 12.00. Ważyłem 3530 g i miałem 57 cm długości.

Cześć! To ja, Emilia Mucha. 16 marca był jednym z najszczęśliwszych dni w życiu moich rodziców czyli Hani i Sebastiana. Wtedy właśnie, o godz. 1.55 przyszłam na świat. Ważyłam 3020 g i miałam 57 cm wzrostu. Mam 4-letnią siostrzyczkę Martę. Mieszkamy w Pszowie.

Pozdrawiam wszystkich! Moja mamusia po raz pierwszy ujrzała mnie 16 marca o godz. 21.55. Ważyłem wtedy 4050 g i miałem 57 cm długości. Jestem synkiem Anny i Mirosława Kargulów. Rodzice jeszcze nie wybrali mi imienia. Pomogą im w tym moi dwaj starsi bracia, 8-letni Karol i 6-letni Łukaszek.

Witam wszystkich. Na imię mam Kasia. Jestem ukochaną córeczką Doroty i Marka Śmiałych. Urodziłam się 19 marca o godz. 22.44. Ważyłam 3900 g przy 56 cm długości. Pozdrawiam babcie, dziadków i całą rodzinkę.

Witajcie! To ja, Nikola Jezusek. Po raz pierwszy otworzyłam oczka 21 marca o godz. 14.32. Ważyłam 2470 g i miałam 49 cm długości. Moimi rodzicami są Sabina i Tomasz. W domu czeka na mnie starsza siostra Oliwia. Mieszkamy w Bogunicach.

Hej, jestem Brayan Musioł, ukochany synek Barbary i Adama. Mama ujrzała mnie po raz pierwszy 22 marca o godz. 22.45. Ważyłem 2850 g i miałem
52 cm wzrostu. Buziaki dla babć Krysi i Marty, dziadków Karola i Henryka oraz wszystkich cioć i wójków.

Witajcie! Na imię mam Kacper. Jestem ukochanym synkiem Magdaleny i Krzysztofa Brzozowskich i braciszkiem 3,5-letniej Ani. Mieszkamy w Baborowie. Urodziłem się 22 marca o godz. 20.40. Kiedy przyszedłem na świat, ważyłem 2890 g i miałem 54 cm długości.

Hej, jestem Brayan Musioł, ukochany synek Barbary i Adama. Mama ujrzała mnie po raz pierwszy 22 marca o godz. 22.45. Ważyłem 2850 g i miałem 52 cm wzrostu. Buziaki dla babć Krysi i Marty, dziadków Karola i Henryka oraz wszystkich cioć i wójków.

Witam wszystkich! Na imię mam Piotr. Jestem pierwszym dzieckiem Sylwii i Leszka Bednorzów. Na świat przyszedłem 22 marca o godz. 20.50. Ważyłem wtedy 3300 g przy 55 cm wzrostu. Serdecznie pozdrawiam babcie i dziadków, którzy nie mogli się mnie już doczekać.

To ja, Łukasz! Cieszę się, że już jestem z wami. Moimi rodzicami są Beata i Karol Kwiatkowscy. W domu czekają na mnie braciszkowie i siostrzyczki. Moja mama po raz pierwszy zobaczyła mnie 20 marca o godz. 3.30. Ważyłem wtedy 2450 g i miałem 51 cm wzrostu.

Cześć! Jestem Leon Kindziak. Urodziłem się 22 marca. Zegar wskazywał wtedy godz. 1.40. Przy 55 cm wzrostu ważyłem 3150 g. Moimi rodzicami są Jolanta i Piotr. Jestem nich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu. Pozdrowienia dla wszystkich.

Jak się cieszę, że was widzę! Na imię mam Patrycja. Jestem ukochaną córeczką Małgorzaty i Sławomira Stapińskich. Urodziłam się 18 marca o godz. 14.48. Ważyłam 2240 g i miałam 49 cm wzrostu. Razem z rodzicami i 4-letnią siostrzyczką Weroniką mieszkamy w Raciborzu. Buziaki dla całej rodzinki.

Witam serdecznie. Jestem synkiem Dariusza i Haliny Muziów. Kochani rodzice nie wybrali mi jeszcze imienia. Oczka po raz pierwszy otwarłem 23 marca o godz. 9.17. Przy wzroście 58 cm ważyłem 3580 g. Już wkrótce pojadę do domu, gdzie z niecierpliwością czeka na mnie siostrzyczka Sandra.

Witam, mam na imię Paweł. Świat przywitał mnie 13 marca o godz. 22.15. Miałem 54 cm i ważyłem 2840 g. Buziaki dla rodziców: Eweliny i Henryka Skolików z Rudy.

Dzień dobry, nazywam się Marta Orawska. Mama pierwszy raz wzięła mnie na ręce 13 marca o godz. 0.25. Miałem 55 cm i ważyłem 3400 g. Jestem dzieckiem Doroty i Konrada z Raciborza. W domu czeka na mnie kochana siostrzyczka Wiktoria, która ma 3,5 roku.