Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 33 (643) Data wydania: 10.08.04

Noworodki

          
To ja, Kamil, synek Edyty i Adriana Bartschów. Ujrzałem świat po raz pierwszy 28 lipca. Zegar wskazywał pięćdziesiąt minut po północy. To była szczęśliwa chwila dla moich najbliższych, szczególnie mamy i taty oraz siostrzyczki Danieli, która ma trzy lata. Ważyłem wówczas 3650 g i miałem 59 cm długości. Mieszkam w Nowej Wiosce.

Witajcie! To ja, Olek Siorak, synek Bogusławy i Krzysztofa. Przyszedłem na świat 26 lipca, dokładnie o godz. 1.05. To była radosna, wzruszająca chwila dla moich rodziców oraz 8-letniego braciszka Kuby! Ważyłem 2650 g przy długości 52 cm. Mieszkam w Kietrzu. Na zdjęciu jestem z moim kochanym bratem.

To ja - Wiktoria! Przyszłam na świat 29 lipca o godz. 12.19. Ważyłam 3520 g i miałam 57 cm długości. Teraz leżę w moim łóżeczku i przyglądam się mamie Agnieszce i tacie Damianowi Firczykom. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Wodzisławiu Śl. Buziaczki dla wszystkich!

Na pierwsze imię mam Joanna, na drugie Maria. 22 lipca to szczęśliwa data dla mnie i moich rodziców Agaty i Artura Rosowskich. Wtedy bowiem przyszłam na świat. Jestem ich pierwszym dzieckiem. Była godzina 15.08. Kiedy mnie zważono i zmierzono okazało się, że mam 3720 g i 59 cm. Mieszkam w Raciborzu.

Hej, to ja, Andżelika. 28 lipca to szczęśliwa data dla mnie i moich rodziców Magdaleny i Jacka Kurów. Wtedy bowiem przyszłam na świat! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Była godzina 1.10. Miłe panie pielęgniarki ostrożnie położyły mnie na wadze i zmierzyły, po czym zapisały wynik w ogromnej księdze: 2350 g i 51 cm. Mieszkam w Nowej Wsi.

Cześć! To ja, Bartek, synek Danuty i Mariusza Mystkowskich, ich drugie dziecko, po Szymonie, który ma 13 miesięcy. Oczka otworzyłem po raz pierwszy 2 sierpnia o godz. 6.00. Ważyłem wówczas 3 kg przy długości 52 cm. Wszyscy się mną zachwycają, co jest bardzo przyjemne. Mieszkam w Raciborzu.

Na pierwsze imię mam Sebastian, na drugie Mateusz. Będę nosił nazwisko Górski. Jestem synkiem Małgorzaty i Stanisława. Po raz pierwszy otworzyłem oczka 3 sierpnia o godz. 5.45. Ważyłem wtedy 3180 g przy długości 53 cm. Mamusia czekała na mnie z wielką radością i niecierpliwością. Z moich narodzin ucieszył się też tatuś i 3-letnia siostrzyczka Sandra. Mieszkamy w Raciborzu. Pozdrawiam wszystkich!

Mam na imię Kacper. Jestem drugim dzieckiem Sabiny i Stefana Kołków, ich pierwszym dzieckiem. Urodziłem się 2 sierpnia o godz. 18.00. Ważyłem
4090 g przy długości 59 cm. Mieszkam w Raciborzu. Na zdjęciu jestem z moją ukochaną mamusią.

Hej, witajcie wszyscy! Nazywam się Filip Rogowski. Jestem pierwszym upragnionym dzieckiem Eweliny i Jakuba. Przyszedłem na świat 1 sierpnia o godz. 14.25. Ważyłem 2300 g i miałem 47 cm długości. Całuski dla wszystkich!