Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.
Numer: 36 (595) Data wydania: 03.09.03

Noworodki

  • Witajcie wszyscy! Nazywam się Wojtek Węgrzyński. Jestem synkiem Magdaleny i Michała, ich pierwszą upragnioną pociechą.  Przyszedłem na świat 19 sierpnia o godz. 15.55. Ważyłem wtedy 3620 g przy długości 56 cm. Z mojego przyjścia na świat ucieszyły się również babcie i dziadkowie. Mieszkamy w Raciborzu.
  • 18 sierpnia był dla mojej mamusi Barbary i taty Krzysztofa Szmalców dniem szczególnym, bowiem wtedy o godz. 10.03 przyszło na świat ich trzecie dziecko, czyli ja! Ważyłam 3300 g przy długości 57 cm. Radość z moich narodzin była przeogromna! Mam 5-letnią siostrę Paulinkę i 4-letniego braciszka Szymona. Mieszkamy w Makowie.
  • Cześć! Mam na imię Aniela. Urodziłam się 17 sierpnia o godz. 15.00. Ten dzień pozostanie w pamięci mojej mamy Haliny i tatusia Wiesława Wróblów na zawsze, bowiem wtedy przyszło na świat ich pierwsze upragnione dziecko, czyli ja! Ważyłam 2550 kg przy długości 50 cm.  Moje rodzeństwo to 6-letni Adaś i 3-letnia Ewa. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Witajcie! To ja, Simona. Przyszłam na świat 17 sierpnia o godz. 13.00. Ważyłam wówczas 3260 g przy długości 54 cm. Teraz przekonuję się, że świat jest piękny, o czym uprzedzała mnie mamusia, zanim się urodziłam. Jestem otoczona wielką miłością i czułością ze strony rodziców Sylwii i Daniela Malików. Jestem ich drugim dzieckiem, po Damianie, który ma 4 lata. Mieszkamy w Brzeźnicy. Pozdrawiam wszystkich!
  • Cześć! Jestem synkiem Moniki i Romana Jegliczków. Są oni bardzo szczęśliwi, a to z tej przyczyny, że przyszedłem na świat! Po raz pierwszy oczka otworzyłem 26 sierpnia o świcie - o godz. 4.30. Po urodzeniu ważyłem 3920 g i mierzyłem 58 cm. Mam siostrę Małgosię, która skończyła dwa lata. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Mam na imię Bartek. Przyszedłem na świat 25 sierpnia o godz. 12.50. Moimi rodzicami są Joanna i Andrzej Bahryjowie. Jestem ich drugim dzieckiem. Po urodzeniu ważyłem 4500 g i mierzyłem 57 cm. Z moich narodzin ucieszyła się też siostrzyczka Agnieszka - ma 7 lat. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Witam wszystkich! Przyszedłem na świat 21 sierpnia o godz. 7.05. Po narodzeniu ważyłem 2940 g i mierzyłem 52 cm, co miłe panie pielęgniarki od razu zapisały w olbrzymiej księdze. Moi rodzice to Natalia i Andrzej. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Cześć! Nazywam się Kacper Urkacz. Jestem synkiem Bernadety i Bartosza. Przyszedłem na świat 24 sierpnia o godz. 20.30. Moje wymiary zadowoliły wszystkich: 3370 g i 54 cm. Rodzice są zachwyceni! Jestem ich pierwszym dzieckiem. Mieszkamy w Raciborzu.
  • Mam na imię Mateusz. Jestem synkiem Barbary i Zygfryda Krybusów. Zegar wskazywał 15 minut po godz. 15, kiedy postanowiłem 18 sierpnia ujrzeć świat. Mamusia i tatuś byli uszczęśliwieni, podobnie jak moje rodzeństwo. Ważyłem w dniu narodzin 3800 g i miałem 57 cm długości, co usatysfakcjonowało wszystkich. Najbardziej lubię teraz jeść, spać oraz poznawać otaczających mnie ludzi i przedmioty. Mieszkam w Brzeźnicy.