Czwartek, 23 maja 2019

imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

RSS

SYTUACJA HYDROLOGICZNA:

Eko-Okna wyróżnione przez „Rzeczpospolitą”

29.12.2018 06:00 | 1 komentarz | ż

Dziennik „Rzeczpospolita” przygotował ranking pracodawców, w którym pierwsze miejsce zajęła firma Eko–Okna.

Eko-Okna wyróżnione przez „Rzeczpospolitą”
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

– Jest nam niezmiernie miło, gdyż każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by stwarzać naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy. Oferujemy dobre wynagrodzenie, szereg benefitów (dodatków – red.) i nieustannie się rozwijamy, co widać nie tylko po rosnącej powierzchni produkcyjnej, ale wprost proporcjonalnie rosnącej do niej liczbie pracowników. Tylko w ciągu ostatnich trzech lat zwiększyliśmy zatrudnienie o ponad 91 proc. – mówi Barbara Frankowicz, kierownik działu personalnego Eko–Okna S.A.

Jak podkreśla „Rzeczpospolita”, tak ogromny wzrost zatrudnienia przyczynił się do szybkiego spadku bezrobocia. – Oczywiście dostrzegamy to na co dzień, gdyż w związku z rozwojem, nieustannie prowadzimy rekrutację. Robimy co możemy, aby ułatwić potencjalnym pracownikom kontakt z nami. Rekrutujemy w przeróżnych miejscowościach tworząc tam stoiska rekrutacyjne. Aktualnie można się z nami spotkać w Odrzańskich Ogrodach w Kędzierzynie–Koźlu, a od nowego roku na kandydatów do pracy będziemy czekać w Jastrzębiu–Zdroju – dodaje Barbara Frankowicz.

Autorzy rankingu wskazują, że inspiracją do jego powstania była badania atrakcyjności firm na rynku pracy. – Jak z nich wynika, Polacy, szukając zatrudnienia, biorą przede wszystkim pod uwagę warunki finansowe, czyli wynagrodzenie i benefity, a także stabilność zatrudnienia. Dużą uwagę przywiązują też do wiarygodności finansowej potencjalnego pracodawcy, która ma wpływ na stabilność zatrudnienia – czytamy w „Rzeczpospolitej”.

(ż)