Niedziela, 27 września 2020

imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli

RSS

H2Ostróg zaprasza na dni otwarte

28.03.2014 20:29 | 0 komentarzy | (q)

21 i 26 kwietnia odbędą się dni otwarte aquaparku. Raciborzanie i goście będą mogli zobaczyć H2Ostróg od środka jeszcze przed oficjalnym otwarciem obiektu.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Uroczyste otwarcie H2Ostróg nastąpi za niewiele ponad miesiąc. Jeszcze zanim ubierzemy kąpielówki i zrelaksujemy się w wodzie warto zobaczyć aquapark na własne oczy. Co prawda, podczas dni otwartych nie będzie można pływać i korzystać z infrastruktury obiektu. Jest to jednak okazja, by przekonać się jakie atrakcje czekają na nas od 1 maja.

Wejść do aquaparku będzie można 21 i 26 kwietnia w godzinach od 12:00 do 17:00. Każdy, kto w tych dniach wybierze się do H2Ostróg otrzyma w prezencie przewodnik Racibórz Wiosna-lato 2014 na temat atrakcji turystycznych, rekreacyjnych i kulturalnych dostępnych na terenie Raciborza.

Aquapark H2Ostróg zaistniał również w mediach społecznościowych. Ruszył bowiem oficjalny fanapage basenu na portalu Facebook, dostępny pod adresem  https://www.facebook.com/AquaparkH2Ostrog Na fanpage można na bieżąco śledzić aktualne wydarzenia związane z tematem pływalni oraz zobaczyć niepublikowane dotąd zdjęcia nowego obiektu.