Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Płyń po marzenia, czyli Hydrosfera w Kietrzu zaprasza na zawody

Tkalnia - Centrum Kultury i Sportu w Kietrzu zaprasza na zawody pływackie "Płyń po marzenia" organizowane na Hydrosfera - Kryta Pływalnia w Kietrzu 25 września, od godziny 9:00.

Płyń po marzenia, czyli Hydrosfera w Kietrzu zaprasza na zawody
Zdjęcie ilustracyjne. Fot. freepik.com
wrzesień
25 niedziela

Zawody pływackie

Hydrosfera - Kryta Pływalnia w Kietrzu

Kietrz, Kościuszki 14a
Start 25.09.2022 o godz. 09:00 wstęp wolny

Uczestnictwo w zawodach jest darmowe, a na wygranych będą czekać atrakcyjne nagrody.

zawody pływackie.jpg

Regulamin, formularz zgłoszeniowy i zgoda do pobrania:

https://drive.google.com/drive/folders/14QyS8jw46E3IvLotg8WQr9sEgtYOdy7E?fbclid=IwAR2x0pDWfhf1Y6yTqag59mmmqzE75lEruHtuzR3gyX6YFzXV2cQXky4-fnY 

Zapraszamy do śledzenia profilu FB: www.facebook.com/TkalniaKietrz

/Materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].