środa, 4 sierpnia 2021

imieniny: Dominika, Protazego, Jana

RSS

Starostwo zaprasza do swoich szkół ponadpodstawowych

19.05.2021 15:26 | 1 komentarz | kama

Kolejny raz mam możliwość zaprezentowania Wam szkół ponadpodstawowych, dla których Powiat Raciborski jest organem prowadzącym - takimi słowami do ósmoklasistów na łamach Nowin Raciborskich i Nowin Wodzisławskich zwrócił się Starosta Grzegorz Swoboda. Czas pandemii nie sprzyja odwiedzinom w murach szkolnych, jednakże środki masowego przekazu pozwalają na inną formę komunikacji.

Starostwo zaprasza do swoich szkół ponadpodstawowych
Dokładamy wszelkich starań, aby oferta edukacyjna szkół na bieżąco była dostosowywana do zainteresowań i aspiracji młodzieży - poinformował Starosta Grzegorz Swoboda fot. Starostwo Powiatowe w Raciborzu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Poniżej, każda ze szkół podzieli się z Wami swoimi osiągnięciami, mocnymi stronami, możliwościami i ofertą edukacyjną. Żywię głęboką nadzieję, że po udziale w Festiwalu Perspektyw Online, w Tygodniu Otwartych Drzwi Online oraz analizie Informatora naborowego na rok szkolny 2021/2022 dokonaliście wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta edukacyjna szkół na bieżąco była dostosowywana do zainteresowań i aspiracji młodzieży oraz do potrzeb lokalnego rynku pracy. Jestem przekonany, że nauka w murach raciborskich szkół ponadpodstawowych da Wam podstawy do dalszego rozwoju i będzie kolejnym szczeblem do zdobycia wymarzonego zawodu - podsumował Starosta.

II Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Raciborzu

ZSO nr 1 w Raciborzu: I LO im. Jana Kasprowicza w Raciborzu, Liceum Sztuk Plastycznych

Zespół Szkół Ekonomicznych

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 "Mechanik" w Raciborzu

/Materiały prasowe/