Piątek, 26 lutego 2021

imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego

RSS

14.12.2020 21:02 | 0 komentarzy | d

W czwartek, 24 grudnia, Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie nieczynny. W tym dniu nie będzie również działało Centrum Obsługi Telefonicznej. Zgodnie z Kodeksem Pracy, 24 grudnia br. jest dniem wolnym dla pracowników ZUS, za dzień świąteczny – sobotę 26 grudnia 2020 r. 

W Wigilię ZUS będzie nieczynny
zdjęcie poglądowe
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

– Dlatego jeśli mamy jakieś sprawy do załatwienia w ZUS przed świętami, nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę. Możemy spotkać się z ekspertem w ZUS w godzinach pracy urzędu o takiej porze, jaka odpowiada naszemu klientowi. Temu właśnie służy umawianie wizyt w ZUS przez telefon. Dla tych klientów, którzy z obawy o swoje zdrowie, starają się unikać miejsc publicznych, proponujemy wideokonsultacje z ekspertem ZUS. Można je umówić poprzez naszą stronę internetową www.zus.pl/e-wizyta. Oczywiście takie rozmowy odbywają się w dniach pracy instytucji – informuje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Do dyspozycji klientów ZUS przez 7 dni w tygodniu jest Platforma Usług Elektronicznych ZUS, a także specjalna całodobowa infolinia dotycząca Polskiego Bonu Turystycznego (tel. 22 11 22 111).

 – Za wszelkie utrudnienia przepraszamy naszym klientów – dodaje Beata Kopczyńska.

źrodło: ZUS

Ludzie:

Beata Kopczyńska

Beata Kopczyńska

Regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego