Niedziela, 18 kwietnia 2021

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

Patrol

Tragedia na Miarki. Policja szuka świadków

26.10.2020 11:59 | 0 komentarzy | acz

Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy wyjaśniają okoliczności wypadku, w którym śmierć poniosła 69-letnia kobieta. Policja prosi o kontakt kierowców dysponujących zapisem z kamer w pojazdach poruszających się ulicą Przemysłową i Karola Miarki.

Tragedia na Miarki. Policja szuka świadków
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Do wypadku doszło 14 października, około godziny 19.00, na ul. Karola Miarki w Rybniku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierujący bmw 19-letni rybniczanin jadąc w kierunku ulicy Przemysłowej, najechał na leżącą na jezdni, tuż za przejściem dla pieszych kobietę. 69-latka poniosła śmierć na miejscu. Kierowca osobówki był trzeźwy. Obecny na miejscu prokurator zarządził sekcję zwłok. Rybniccy śledczy ustalają teraz szczegółowe przyczyny oraz okoliczności tego tragicznego w wypadku.

Osoby będące świadkami zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w przedmiotowej sprawie proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku przy ul. Pl. Armii Krajowej 5, osobiście albo telefonicznie - numery telefonów 47 85 572 80 lub 47 85 572 55.