Wtorek, 1 grudnia 2020

imieniny: Natalii, Blanki, Eligiusza

RSS

Epidemia na Śląsku:

Uwaga kierowcy! Awaria sygnalizacji świetlnej w Mszanie [AKTUALIZACJA]

27.07.2020 11:13 | 0 komentarzy | juk
Ostatnia aktualizacja: 28.07.2020 09:31

Nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic: Skrzyszowska, Turska, 1 Maja w Mszanie. Awarii uległy elementy sterownika sygnalizacji świetlnej.

Uwaga kierowcy! Awaria sygnalizacji świetlnej w Mszanie [AKTUALIZACJA]
Prace związane z usunięciem awarii na skrzyżowaniu ulic: Skrzyszowska, Turska, 1 Maja w Mszanie potrwają do końca tygodnia.
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak poinformował dziś (27.07) Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. wystąpiły utrudnienia na skrzyżowaniu ulic: Skrzyszowskiej, Turskiej i 1 Maja w Mszanie (obok supermarketu). Nie działa tamtejsza sygnalizacja świetlna.

- Uszkodzeniu uległy elementy sterownika sygnalizacji świetlnej. Prace związane z usunięciem awarii potrwają do końca tygodnia - przekazuje Wojciech Raczkowski ze Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. Dodaje, że do czasu przywrócenia normalnego funkcjonowania sygnalizacji kierowcy jadący przez skrzyżowanie powinni zachować wzmożoną czujność oraz zwracać uwagę na istniejące oznakowanie. - Apelujemy o ostrożność i przepraszamy za utrudnienia - mówi Wojciech Raczkowski.


Jak poinformował dziś (28.07) Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl., usunięto już awarię sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic: Skrzyszowskiej, Turskiej i 1 Maja w Mszanie. Początkowo przewidywano, że utrudnienia wynikające z konieczności naprawy świateł mogą potrwać nawet tydzień. Drogowcom udało się jednak szybciej zidentyfikować problem i go usunąć. - Sygnalizacja obecnie pracuje normalnie - przekazuje Wojciech Raczkowski w wodzisławskiego starostwa.