środa, 28 października 2020

imieniny: Szymona, Tadeusza, Judy

RSS

Kultura

Ryk silników w Pszowie! Motocykliści opanowali miasto [ZDJĘCIA]

11.08.2019 17:29 | 1 komentarz | juk

Lśniąca maszyna, ryk silnika i obowiązkowo czarna skórzana kurtka - to atrybuty każdego motocyklisty. Pszów po raz kolejny stał się stolicą fanów jednośladów.

Ryk silników w Pszowie! Motocykliści opanowali miasto [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Mijający weekend Pszów należał do motocyklistów, którzy zjechali na teren byłej strzelnicy LOK przy ul. Kusocińskiego. Wydarzenie co roku ściąga do miasta setki miłośników motoryzacji z kraju i zagranicy. Tak było również i tym razem.

Wydarzenie rozpoczęło się 9 sierpnia od bloku koncertowego. Na plenerowej scenie zagrali Anielski Orszak oraz Ci-Ho. Następnego dnia odbyła się parada motocyklowa, która jest zawsze najbardziej widowiskową częścią zlotu. Lśniące motocykle, dosiadane przez jeźdźców ubranych w wyjątkowe stroje, właściwe dla stylistyki motocyklowych klubów, mieszkańcy miasta mogli zobaczyć na głównych ulicach Pszowa. Następnie na zlotowej scenie wystąpiły kapele rockowe, czyli Infected, D.N.O., Tata Sławek oraz Sex Bomba.

Podczas dwudniowej imprezy organizatorzy zlotu - czyli Klub Motocyklowy Hanysy FG Pszów wraz z miastem Pszów - jak co roku postarali się o wiele atrakcji dla jego uczestników. Motocykliści mogli wziąć udział w wielu zabawach i konkursach m.in. na najgłośniejszy motor. Była również możliwość spróbowania swoich sił wsiadając na symulator jazdy na jednym kole.