środa, 20 listopada 2019

imieniny: Anatola, Rafała, Edmunda

RSS

Okna z wyprzedaży? Producent ułatwia zakup

17.04.2019 11:13 | 0 komentarzy | MP

Eko-Okna uruchomiły witrynę internetową za pośrednictwem której można obejrzeć wszystkie okna i drzwi ze stanu magazynowego firmy.

Okna z wyprzedaży? Producent ułatwia zakup
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sprzedaż komisowa w Eko-Oknach działa niczym sklep ze stolarką. Z tą różnicą, że klient nie ma wyboru co do wielkości, koloru czy budowy produktu. Wszystkie te, które magazynowane są w strefie gospodarczej firmy to głównie zwroty klientów, którzy z różnych powodów oddają produkty (błędnie zamówiony kolor czy nieodpowiedni wymiar).

Najczęściej do sprzedaży trafiają okna i drzwi, ale nie brak tutaj rolet, moskitier czy bram garażowych. - Zanim produkt zostanie przeznaczony do sprzedaży sprawdzamy go pod każdym względem. Przede wszystkim zwracamy uwagę na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, które mogłyby zakłócić ich bezpieczne użytkowanie - tłumaczy Dominik Gorgol, zajmujący się właśnie sprzedażą komisową.

Właśnie ruszyła strona internetowa za pośrednictwem której można obejrzeć wszystkie dostępne okna komisowe. Znajdują się tam zdjęcia oraz dane techniczne produktów. Link do strony z produktami komisowymi to http://wyprzedaz.ekookna.pl.

Oczywiście każdy może przyjść do strefy gospodarczej, mieszczącej się przy ul. Spacerowej 4 w Kornicach i obejrzeć asortyment przeznaczony do sprzedaży. Sprzedaż trwa od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00. Każdy produkt jest opisany. Znajduje się na nim informacja o wymiarach, kolorze oraz cenie. Jeśli klient znajdzie coś, co mu odpowiada może od razu dokonać zakupu. - My wystawiamy fakturę sprzedażową, klient płaci i od razu może wyjechać z firmy z zakupionym oknem. Do każdego produktu dołączamy dodatki takie jak klamki, osłonki i kotwy, tak by klient mógł swobodnie zamontować okno i prawidłowo je użytkować - dodaje Dominik Gorgol. Jeśli zajdzie taka potrzeba to klient może skorzystać z transportu oferowanego przez firmę.

Materiał zewnętrzny