Poniedziałek, 18 listopada 2019

imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny

RSS

Szukasz części do samochodu w najlepszych cenach? W sklepie Auto części Daro znajdziesz wszystko czego potrzebujesz

15.04.2019 08:00 | 0 komentarzy | EK

Aby nasz samochód działał sprawnie przez wiele lat, musimy o niego odpowiednio i regularnie dbać. W myśl zasady, że lepiej zapobiegać niż leczyć, możemy uniknąć wielu niemiłych niespodzianek na drodze i niepotrzebnego stresu, jeśli wyrobimy w sobie nawyk sprawdzania stanu płynów eksploatacyjnych czy żarówek, np. przed każdą planowaną dłuższą wyprawą. Nie należy też zwlekać z wizytą u mechanika, jeśli zauważyliśmy, że silnik nie działa prawidłowo. Nawet najmniejsza błahostka, pozostawiona bez reakcji na dłuższy czas może doprowadzić do poważnej awarii.

Szukasz części do samochodu w najlepszych cenach? W sklepie Auto części Daro znajdziesz wszystko czego potrzebujesz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szeroki wybór części samochodowych w bardzo atrakcyjnych cenach znajdziemy w sklepie Auto części DARO w Raciborzu. Sklep istnieje na raciborskim rynku od ponad 14 lat , a dzięki nabytemu w tym czasie doświadczeniu obsługa może służyć swoim klientom fachowym doradztwem i pomocą. Auto części Daro znane są w Raciborzu szczególnie z powodu najtańszych akumulatorów, z darmową wymianą i testem układu elektrycznego na miejscu. Ponadto w sklepie znajdziemy także bogatą ofertę różnego rodzaju olejów czy płynów silnikowych, filtry, elementy zawieszenia itp., a także kosmetyki i akcesoria praktycznie do każdego modelu i marki.

W przypadku jeśli poszukujemy konkretnych części zamiennych, warto zwrócić się po poradę do specjalisty ze sklepu Auto Części Daro. - W naszej ofercie mamy zarówno części oryginalne, jak i tańsze zamienniki. Mając duże doświadczenie w tej branży, możemy doradzić klientowi czy część, którą potrzebuje opłaca się kupić w oryginale czy jako tańszy zamiennik. Jeśli jakiegoś towaru nie mamy aktualnie na stanie jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie go sprowadzić – mówi p. Dariusz Zapłata. - Mamy dostęp do hurtowni i serwisów, z których możemy zamawiać części ekspresowo w bardzo konkurencyjnych cenach – podkreśla właściciel sklepu z Raciborza.

Auto Części DARO
Racibórz, u. Rybnicka 111
tel. 531 148 805

Zapraszamy!
Pon. – pt. 8.00-17.00
Sob. 8.00-13.00

FB Auto części Daro
www.oil4cars.pl 

Tekst sponsorowany