Poniedziałek, 25 marca 2019

imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

RSS

Wskazówki na temat zwiększania zaufania - jak gwiazda telewizyjna

20.09.2018 11:56 | 0 komentarzy | (s)

Prawie każda kobieta korzysta z dobrodziejstw makijażu. Wygładzanie cery podkładem, podkreślanie rzęs maskarą to drobne kosmetyczne zabiegi, które mają duży wpływ na percepcję i dobre samopoczucie. Niewiele kobiet jednak zdaje sobie sprawę jak ogromny wpływ ma zastosowanie dobrej jakości make - upu. Produkty wysokiej jakości używane są przez profesjonalne makijażystki, które codziennie dbają o wizerunek gwiazd telewizyjnych. Warto podkreślić, że dobry wygląd, odpowiednio dopasowane kosmetyki to klucz do sukcesu w świecie relacji międzyludzkich. Ludzie spotykając się  z zadbaną osobą dużo bardziej obdarzą takiego kogoś zaufaniem, niż osobę wyglądającą źle, prezentującą nieodpowiedni dobór makijażu, z brakiem schludnego podkreślenia atutów.

Wskazówki na temat zwiększania zaufania - jak gwiazda telewizyjna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Istnieją produkty kosmetyczne, które są stosowane przez zawodowców z dziedziny wizażu, jednocześnie dostępne dla każdej z nas. Do marek, które reprezentują swoimi produktami najwyższą jakość zalicza się bez wątpienia Estée Lauder oraz Dermacol.

Piękna cera pomimo niedoskonałości

Każda gwiazda telewizyjna wie, że kluczem do dobrego wyglądu jest nieskazitelna cera. W odpowiedzi na oczekiwania klientek, marka Estée Lauder stworzyła puder, który utrwali makijaż i przykryje wszystkie niedoskonałości, abyś mogła się cieszyć wyglądem zdrowej cery niezależnie od kondycji twojej cery. Podkład w pudrze to innowacyjne rozwiązanie zapewniające długotrwały efekt bez potrzeby ciągłego poprawiania makijażu.

Funkcja zapachu w relacjach międzyludzkich

To jak pachniemy ma sprawiać nie tylko przyjemność nam, ale także pozytywnie oddziaływać na ludzi znajdujących się wokół nas. Każda gwiazda telewizyjna wyróżnia się perfumami rekomendowanej marki. Ważne jest, aby zapach nie był sztuczny i zbyt intensywny, ponieważ wtedy odstraszymy naszych rozmówców. Idealnym rozwiązaniem są perfumy Calvin Klein Women inspirowane kobiecymi ikonami z wielu dziedzin.  Dodadzą pewności siebie, zaskoczą przyjemną wonią, nie tworząc narzucającego się "ogona zapachowego".

Tekst sponsorowany