środa, 23 stycznia 2019

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

WSTRZĄS W REGIONIE:

Internetowy kalkulator, leasing – zobacz, ile zapłacisz za przyjemność korzystania z nowego auta

15.05.2018 12:14 | 0 komentarzy | (s)

Kalkulator leasingu to świetne udogodnienie dla wszystkich, którzy planują wybór tego typu finansowania auta. Narzędzie, które pozwala optymalnie dobrać wszystkie parametry zgodnie z możliwościami i preferencjami, to właśnie internetowy kalkulator! Leasing obliczany za jego pomocą nie będzie miał przed tobą tajemnic. Dzięki leasingowi z rynkową wartością końcową masz pewność, że miesięczne raty będą odpowiednio niskie.

Internetowy kalkulator, leasing – zobacz, ile zapłacisz za przyjemność korzystania z nowego auta
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Naprawdę przydatne narzędzie to prosty internetowy kalkulator. Leasing będzie dzięki niemu o wiele prostszy

To narzędzie pozwala wyliczyć wysokość miesięcznej raty w oparciu o takie kryteria, jak:

  • cena pojazdu,
  • okres leasingowania auta,
  • wysokość opłaty wstępnej,
  • zakładana roczna wartość przebiegu samochodu.

Kalkulator jest szczególnie istotnym narzędziem w nowoczesnych formach leasingu, ponieważ pokazuje ci, że takie formy finansowania charakteryzują się niską miesięczną ratą i dużą elastycznością. Jednym z korzystnych produktów finansowania nowego samochodu jest Leasing EasyDrive. Poznaj go i przekonaj się, jak wiele podpowie ci internetowy kalkulator. Leasing jest w twoim zasięgu!

Miesięczna rata za nowego Volkswagena Tiguana już od 457 zł

Jak pokazuje kalkulator leasingu, taka jest wysokości miesięcznych rat w leasingu EasyDrive dla modelu Volkswagen Tiguan w wersji podstawowej, który kosztuje 97 790 zł brutto. Raty w najniższej wysokości, czyli 457 zł netto zapłacisz, jeśli:

  • weźmiesz leasing EasyDrive na 24 miesiące,
  • wpłacisz 30 proc. wartości pojazdu,
  • wyznaczysz przebieg roczny auta na 20 tys. km.

Jeśli nie chcesz wpłacać żadnej opłaty wstępnej, zadeklarujesz korzystanie z auta na poziomie 20 tys. km rocznego przebiegu, a umowę zawrzesz na 48 miesięcy, to twoja miesięczna rata wzrośnie do 1 126 zł netto.

Poza miesięcznymi ratami w wysokości 457 zł netto i 1 126 zł netto plasuje się cała paleta pośrednich wartości miesięcznej opłaty, która zależy od zmiennych podanych w kalkulatorze leasingu samochodowego. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi możliwości łatwo dobierzesz ofertę najbardziej optymalną dla siebie.

Leasing z rynkową wartością końcową           

Szeroka gama wysokości miesięcznych rat leasingowych jest możliwa dzięki wyliczeniu leasingu na podstawie rynkowej wartości końcowej pojazdu. W tym typie finansowania właściciel nie spłaca jego pełnej ceny, a jedynie tę część, o jaką zmalała wartość auta w trakcie trwania umowy. W efekcie wysoka opłata wstępna i krótki okres leasingowania obniżają kwotę miesięcznego zobowiązania do stawki wręcz zaskakującej, jak na nowy samochód.

Oczywiście te wyliczenia zostały przeprowadzone dla wersji podstawowej auta – jej wzbogacenie będzie skutkować podniesieniem ceny, a tym samym raty. Po okresie leasingowania możesz wykupić samochód albo oddać go leasingodawcy w rozliczeniu i, jeżeli tak zadecydujesz, wziąć nowy i świetnie wyposażony model.

Materiał zewnętrzny