Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Fiku-miku odwiedziło Przedszkole nr 3

Każdego roku, zanim nastąpi oficjalny nabór do przedszkoli, Fiku-miku wybiera się z wizytą do jednego z raciborskich przedszkoli. W tym roku grupa maluchów z Fiku-miku, wraz z opiekunami, wybrała się w odwiedziny do Przedszkola nr 3 w Raciborzu.

Fiku-miku odwiedziło Przedszkole nr 3
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Rodzice zostali bardzo miło przyjęci przez obie panie dyrektor oraz personel placówki. Rodzice mogli przyjrzeć się działaniu przedszkola. Dzieci obejrzały szatnię, korytarze ale największe wrażenie zrobiło oczywiście odwiedzenie wszystkich grup wiekowych: od 3 do 6 latków. Sale w przedszkolu są przestronne i jasne z wielkimi oknami, na co zwrócili uwagę praktycznie wszyscy zwiedzający. W każdej sali dzieci buszowały, przyglądały się zajęciom plastycznym, które były w trakcie realizacji. Za zgodą dyrekcji, Fikusie zaglądały do łazienek oraz obejrzały salę logopedyczną. Przedszkole prowadzi indywidualną terapię dla dzieci nadpobudliwych oraz posiada dużą salę gimnastyczną. Podczas gdy dzieci bawiły się w sali gimnastycznej, rodzice mogli porozmawiać z obiema paniami dyrektor oraz nauczycielami, poznać harmonogram dnia w przedszkolu, zadać mnóstwo pytań o diety, leżaki, język angielski i inne zajęcia dodatkowe. Przedszkole przygotowało dla Fikusiów leżaki do przetestowania przez maluchy. Na pamiątkę spotkania, dzieci otrzymały czapeczki z logo przedszkolnym oraz breloczki. W Przedszkolu nr 3 przebywają już nasi byli uczestnicy zajęć. . Miło było ponownie zobaczyć Olka, Michała, Igę, Pawła i Szymka. Po spotkaniu, dzieci spędziły czas na nowo wybudowanym kolorowym placu zabaw. Z pewnością Przedszkole nr 3 jest godne polecenia.

(fiku-miku)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].