Sobota, 19 października 2019

imieniny: Piotra, Pawła, Ziemowita

RSS

WOŚP w Raciborzu - co można wylicytować

12.01.2018 15:18 | 0 komentarzy | red.

14 stycznia, w niedzielę odbędzie się 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie będą licytacje, tym razem w trakcie Gali Skazy na Bis oraz na profilu facebookowym WOŚP Racibórz. Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na Orkiestrę i powiększy pulę środków zebranych przez Racibórz.

WOŚP w Raciborzu - co można wylicytować
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A będzie co licytować. Mamy do dyspozycji: trening interpersonalny z olimpijczykiem Ryszardem Wolnym czy street workoutowcem Dawidem Łomnickim, bilet na koncert Korteza oraz spotkanie z artystą po koncercie, wyjazd na wspinaczkę po via ferratach w Alpy austriackie, kurs nurkowania, treningi AIKIDO, gadżety od SKAZY. Możecie także zostać prezydentem Raciborza na jeden dzień.

Licytacje podzielone są na dwie kategorie: przedmioty, które licytujemy na facebookowej stronie raciborskiego WOŚP, wpisując pod zdjęciem w komentarzu kwotę, o którą przebijamy licytację. Licytować można do godz. 20:00, następnie najpóźniej do 24 godzin po zakończeniu aukcji należy dokonać przelewu lub zgłosić się do Sztabu WOŚP w RCK z gotówką. Druga kategoria, to licytacje, które odbędą się w przerwach Gali SKAZY na bis na sali widowiskowej RCK RDK (ul. Chopina 21), w godzinach 16:00-20:00. Część licytacji odbędzie się o godzinie 18:30 w Szkole Podstawowej nr 15.

Zachęcamy do licytowania, w końcu to licytacja w dobrej sprawie, na rzecz wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Dziękujemy wszystkim sponsorom, partnerem i ludziom dobrej woli, którzy przekazali przedmioty na licytację.