Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Plusy i minusy. 2017 rok podsumowuje zespół z Radlina Tata Sławek

- Rok 2017 dla naszego zespołu był bardzo wyjątkowy, ponieważ w tym roku świętowaliśmy nasze 5-lecie - mówią członkowie zespołu Tata Sławek

Plusy i minusy. 2017 rok podsumowuje zespół z Radlina Tata Sławek
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Uczciliśmy je wraz z naszymi fanami 7 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Radlinie. Zagrali dla nas wtedy Roots Soldiers, DPSA i Mr.Pollack. Była to naprawdę fajna impreza - jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przybycie.

Każdy rok, jak również ten mijający zaczęliśmy od grania dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - wystąpiliśmy w Radlinie i Rydułtowach. Uwielbiamy grać dla WOŚP-u i zawsze będziemy go wspierać. Mieliśmy również przyjemność zagrać z zespołem DPSA w studenckim klubie Panopcitum w Cieszynie. Kolejnym istotnym wydarzeniem na początku 2017 r. był koncert integracyjny "Muzyczny Most" który odbył się w MOK-u w Radlinie. Organizatorem koncertu było stowarzyszenie "Radlińska Przystań". O takiej publiczności marzy chyba każdy - młodzież śpiewała, tańczyła i bawiła się do naszej muzyki. Jesteśmy również często zapraszani na zloty motocyklowe - w czerwcu graliśmy dla Samych Swoich w Krostoszowicach. Zaliczyliśmy również Dni Pszowa, Powitanie i Pożegnanie Lata w Radlinie. Udało nam się również zagrać za granicą - nasi sąsiedzi z Czech powitali nas z otwartymi ramionami. Budisov nad Budisovkou to wspaniały festiwal, na którym zostaliśmy zaskoczeni przez publiczność - ludzie, choć nas nie znali, bawili się do naszej muzyki i po pierwszym refrenie śpiewali z nami. Zakończyliśmy ten rok bardzo klimatycznie - koncertem Zaduszkowym w Rybniku. Było to super przeżycie - poznaliśmy wiele świetnych zespołów i artystów.

Podsumowując, ten rok był dla nas bardzo dobrym rokiem. Nie dość, że świętowaliśmy nasz jubileusz, to jeszcze zaliczyliśmy pierwszy występ za granicą. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, dzięki którym dalej możemy tworzyć - organizatorom imprez i naszym fanom. Oby nadchodzący rok był równie owocny i udany jak ten!

Plusy i minusy. Podsumowanie 2017 roku w naszym regionie 32 wiadomości, 51 komentarzy w dyskusji
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].