Wtorek, 11 grudnia 2018

imieniny: Damazego, Waldemara, Artura

RSS

Ola z Wodzisławia, która uległa dramatycznemu wypadkowi na gokartach, potrzebuje pomocy!

18.11.2017 14:18 | 12 komentarzy | mak

Niedawno pisaliśmy o 21-letniej Oli z Wodzisławia, która uległa poważnemu wypadkowi na torze kartingowym. W czasie jazdy tylna oś napędowa koła gokartu wciągnęła szalik, który zacisnął się wokół szyi młodej kobiety. Teraz wodzisławianka pilnie potrzebuje pomocy.

Ola z Wodzisławia, która uległa dramatycznemu wypadkowi na gokartach, potrzebuje pomocy!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Tragedia wydarzyła się 12 listopada na torze kartingowym w Zwardoniu. Na miejsce wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. 21-latka została przetransportowana śmigłowcem do szpitala w Sosnowcu. Była nieprzytomna, jej stan oceniono jako ciężki. Więcej na temat zdarzenia pisaliśmy TUTAJ.

Okazuje się, że Ola z Wodzisławia pilnie potrzebuje pomocy. Właśnie ruszyła zbiórka pieniędzy na rehabilitację młodej wodzisławianki. - Witam wszystkich o wielkim sercu. Przedstawiam Wam Olę, dziewczynę, która kocha życie i do niedawna czerpała z niego pełnymi garściami. Niestety pewnego dnia okazało się ono zbyt okrutne i kruche. Ola uległa dramatycznemu wypadkowi, który miał miejsce na torze kartingowym. Podczas wypadku doszło do uszkodzenia kręgów w odcinku szyjnym wraz z rdzeniem kręgowym. Na dzień dzisiejszy ta wspaniała dziewczyna leży na oddziale intensywnej terapii, jej płuca nie pracują samodzielnie, a ciało jest sparaliżowane od szyi w dół. Ola bardzo potrzebuje Naszej pomocy finansowej bez której nie jest wstanie rozpocząć odpowiedniego leczenia i bardzo kosztownej rehabilitacji. W imieniu Oli dziękuję za każdy gest wsparcia - prośbę o takiej treści można przeczytać na stronie internetowej zrzutka.pl, za pośrednictem której zbierane są pieniądze na leczenie Oli.

W jaki sposób można pomóc Oli? Wszystkie informacje dostepne są: Leczenie i rehabilitacja dla Oli.