Wtorek, 20 kwietnia 2021

imieniny: Agnieszki, Czesława, Amalii

RSS

Patrol

Rekordowy ruch przy rybnickim cmentarzu [FILM]

03.11.2017 07:54 | 0 komentarzy | acz

W tym roku po raz kolejny strażnicy miejscy pilnowali porządku w okolicy cmentarza komunalnego w Rybniku. Służbę rozpoczęli już o godzinie 5:00 rano. 

Rekordowy ruch przy rybnickim cmentarzu [FILM]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Od godziny 5:30 parkingi wokół nekropolii były już pełne. Zadaniem funkcjonariuszy było wskazanie kierowcom miejsc, gdzie jeszcze mogą znaleźć wolne miejsce parkingowe wokół cmentarza, oraz usprawnianie ruchu przy wyjeździe i wjeździe na parkingi.

W zabezpieczeniu wzięło udział 19 funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Rybniku pracujących na 2 zmianach. Ponad to strażnicy byli obecni na terenie cmentarza od 29 października.

- Sprawdzaliśmy zwłaszcza w nocy, czy po nekropolii nie kręcą się złodzieje. Strażnicy w tym celu używali również kamery termowizyjnej - - mówi Dawid Błatoń z rybnickiej straży miejskiej. Pragniemy również serdecznie podziękować za wyrozumiałość kierowcom, dla których przejazd ul. Rudzką i Jaskółczą oraz znalezienie miejsca parkingowego, jak co roku był sprawdzianem wytrzymałości. Słyszeliśmy również wiele pozytywnych opinii na nasz temat, za co serdecznie dziękujemy - dodaje strażnik.