Czwartek, 20 września 2018

imieniny: Eustachego, Filipiny, Faustyny

RSS

Fitness World w Raciborzu: skandynawski model, polska cena

10.10.2017 08:30 | 0 komentarzy | EK

Już tylko tydzień został do końca promocji na odnawialne karnety do klubu fitness przy ul. Eichendorffa 14. Za miesięczny karnet uprawniający do korzystania ze wszystkich opcji zapłacimy tam jedynie 49 zł/miesięcznie do końca roku!

Fitness World w Raciborzu: skandynawski model, polska cena
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Najlepszą reklamą dla dobrego produktu czy usługi są zadowoleni klienci. Polecają swoim znajomym to, na czym sami się nie zawiedli. Z internetowego polecenia trafili do Fitness World w Raciborzu Adam z kolegą. Wystarczył im krótki spacer po rozległym obiekcie by sprawdzić czym dysponuje klub. Ich decyzja była szybka – kupili 2 karnety w promocyjnej cenie. Przekonały ich: jakość sprzętu, całodobowy dostęp do klubu oraz atrakcyjna cena karnetu.

Karnet w formule open, jest w cenie 49 zł. Uprawnia do korzystania z Fitness World w każdym klubie sieci w Polsce (jest ich 14 w kraju, z czego na Śląsku działają cztery). - U nas nie ma limitów, każdy klient może korzystać z pełnej oferty klubu przez 7 dni w tygodniu, przez 24 godziny. Od godz. 6 do 22 w dni robocze oraz od godz. 10 do 18 w weekendy pomocą Klubowiczom służą trenerzy i obsługa klubu. Poza tymi godzinami klub funkcjonuje bezobsługowo – wyjaśnia menadżerka Marta Doniec.

Fitness World to duńska sieć siłowni otwartych przez całą dobę. - Nigdy się nie zamykamy – uśmiecha się menadżerka Marta Doniec. Jak podkreśla, klub kieruje się duńskimi standardami, tzw. zasadą Hyge czyli szczęścia. Te duńskie korzenie wyróżniają sieć Fitness World na rynku. - Uwalnianie tego szczęścia, endorfin sprawia, że atmosfera w klubie jest wyjątkowa. To wiele znaczy. Duży na nią wpływ ma załoga Klubu: Obsługa, Instruktorzy i Trenerzy. Mamy wielu klientów, którzy są z nami właśnie z uwagi na trenerów, którzy z nami pracują – zaznacza pani Marta. Jednym z nich jest Wojciech Doniec – były reprezentant Polski w kulturystyce. Pierwsza konsultacja trenerska jest bezpłatna. - Klient, który trafia do nas pierwszy raz może liczyć na darmową pomoc trenera. Założyliśmy w tym celu specjalną książkę wstępnych konsultacji - informuje pani Marta.

Dostępność i atrakcyjna cena są głównymi atutami sieci. Różnorodny sprzęt do ćwiczeń również przyciąga do Fitness World. - W Raciborzu to najbogatszy wybór - uważa menadżerka. Unikalne w naszym mieście są tzw. schody, które wspaniale kształtują nogi i pośladki. Warta uwagi jest klatka do crossfitu.

Klub jest podzielony na klika stref. Na parterze znajdują się: sala crossfit, strefa stretchingu, strefa do rozciągania, przyrządy cardio. Piętro zajmują: strefa wolnych ciężarów i maszyn obwodowych. W cenie karnetu jest kawa lub herbata, którą można wypić w kąciku kawowym. - Nasza strefa chill to także element skandynawskości. Duńczycy cenią sobie momenty odpoczynku, chwili dla siebie z kubkiem kawy lub herbaty w ręce. Po treningu także doskonale to się sprawdza, warto wypróbować - zachęca pani Marta.

W Fitness World przez pięć dni w tygodniu odbywają się liczne zajęcia - o zmniejszonej i zwiększonej intensywności. - Do rozciągania są yoga i stretching. Mamy też zajęcia typowo wytrzymałościowe jak tabata. Nowością jest power pump ze sztangami. Są również zajęcia TRX na linach, a to oferta wyjątkowa w tej okolicy. Jeśli niektóre nazwy zajęć wydają się dość tajemnicze, zachęcamy do zadawania pytań obsłudze, która podpowie, które zajęcia wybrać. Wiadomo też, że najlepszym sposobem na przetestowanie, czy dany wysiłek nam odpowiada, jest przetestowanie zajęć, dlatego zachęcamy do skorzystania z pierwszej darmowej wizyty w naszym klubie – zaprasza M. Doniec.

Po 16 października gdy promocja karnetowa się zakończy, nieograniczony wstęp do klubu będzie kosztował 79 zł. - Cenowo przy tak wysokim standardzie pozostaniemy wciąż bezkonkurencyjni w okolicy - przekonuje Marta Doniec. Karnety można kupić w klubie przy ul. Eichendorffa 14 lub przez stronę www.fitnessworld.com

Racibórz, ul. Eichendorffa 14

tel. 795 443 545

FB Fitness World- Racibórz, Eichendorffa

Tekst sponsorowany