Poniedziałek, 25 października 2021

imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora

RSS

Pożyczki bez BIK dla zadłużonych. Gdzie można je dostać?

06.10.2017 15:50 | 0 komentarzy | MK

Osoby, które nie mają spłaconych długów, umieszczane są w bazach Biura Informacji Kredytowej, a także w innego rodzaju bazach dłużników. Wobec tego wtedy, gdy starają się o uzyskanie pożyczki albo kredytu, mogą spotkać się z negatywną odpowiedzią. Nie oznacza to jednak, że pieniądze są wtedy w ogóle niedostępne. Gdzie można je uzyskać?

Pożyczki bez BIK dla zadłużonych. Gdzie można je dostać?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przed udzieleniem pożyczki banki i firmy pożyczkowe zawsze dokładnie sprawdzają swoich klientów. W tym celu kontrolują między innymi bazy, w tym BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, a także innego rodzaju listy, na których wpisani są dłużnicy. Jeśli także nasze dane są w takiej bazie, możemy mieć trudności z uzyskaniem środków.

Pożyczki bez BIK – kto je oferuje?

Jeżeli chcemy pożyczyć pieniądze i jednocześnie mamy negatywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej, wtedy zwykle spotkamy się z odmową. Dotyczy to głównie banków, które restrykcyjnie podchodzą do swoich klientów. Negatywna historia kredytowa w BIK oznacza, że po prostu bank nie zaufa nam i nie pożyczy pieniędzy.

Gdy interesują cię pożyczki bez BIK, należy przede wszystkim udać się do firm pozabankowych lub sprawdzić ich ofertę przez internet. To właśnie one są przygotowane na pomoc osobom zadłużonym, ale, niestety, za dość wysoką cenę.

Ile pieniędzy pożyczy osoba zadłużona?

To, jak dużo pieniędzy będziemy mogli otrzymać, zależy przede wszystkim od tego, jaka jest nasza zdolność kredytowa. Gdy nie zarabiamy dużo i mamy duże obciążenia finansowe, nie będzie ona wysoka. Jeżeli możemy udokumentować swoje dochody, to duży plus, ponieważ wtedy o pożyczki bez BIK jest znacznie łatwiej.

Generalnie, najbardziej popularne to chwilówki bez BIK. Są one oferowane na ogół na miesiąc i na sumy od 1000 do 3000 złotych. Trudniej będzie za to o wyższe sumy, często udzielane jako pożyczki ratalne. W tym przypadku pożyczkodawca może oczekiwać od nas dodatkowego zabezpieczenia, na przykład poręczenia, zastawu.

Podsumowując, pożyczki pozabankowe to najlepszy wybór, gdy potrzebne są pieniądze dla osoby zadłużonej. Uważajmy jednak, ponieważ może nas to dużo kosztować! Zobacz więcej na stronie naszego meksykańskiego partnera: www.hoope.io .

Materiał zewnętrzny