Piątek, 19 lipca 2019

imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława

RSS

Finał WOŚP w Raciborzu. Sprawdź, co będzie można wylicytować w niedzielę

08.01.2015 20:43 | 0 komentarzy | ż

System alarmowy z rocznym abonamentem, woodstockowy koncert na DVD, karnety na kurs nauki nurkowania, płyta Ryszarda Rynkowskiego, strażacki toporek - to tylko niektóre z przedmiotów, które będzie można wylicytować podczas finału WOŚP w Raciborzu.

Finał WOŚP w Raciborzu. Sprawdź, co będzie można wylicytować w niedzielę
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Licytacja, z której wpływy zasilą kontro Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy, rozpocznie się o godz. 17.30 w najbliższą niedzielę (11.01.15) w Raciborskim Centrum Kultury. Poniżej przedstawiamy listę przedmiotów, które będzie można nabyć w czasie licytacji.

1. System Alarmowy JABLOTRON z rocznym opłaconym abonamentem -  bezprzewodowy, w pełni skonfigurowany, wyposażony w komunikator GSM system alarmowy przeznaczony do samodzielnego montażu. Zestaw Jablotron Azor umożliwia szybkie, skuteczne i samodzielne zabezpieczenie majątku. To idealne rozwiązanie do ochrony mieszkań, małych biur, domków letniskowych oraz małych sklepów. Oprócz ochrony przed włamaniem, może również sygnalizować o pożarze lub zalaniu wodą. Wówczas należy go dodatkowo wyposażyć w odpowiednie czujki (ufundowany przez Grupę Partner Security z Raciborza - szczegółowy opis produktu).

2.  10 karnetów na INTRO NURKOWE, czyli wstęp do kursu nurkowania na basenie Aquapark H2Ostróg – z profesjonalnym sprzętem, w asyście doświadczonego instruktora (ufundowane przez Szkołę Nurkowania NAUI).

3. Nowy TOPOREK STRAŻACKI – przekazany przez Komendę Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu.

4. Kalendarz ścienny na 2015 rok – 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (3 sztuki).

5. Kalendarz  kieszonkowy na 2015 rok – Fundacja  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (2 sztuki).

6. Koncert na DVD zarejestrowany podczas Przystanku Woodstock w 2010 roku – Leszek Możdżer & Tymon Tymański – Polish Brass Ensemble – Chopin Etiudy.

7. Zegar ścienny z logo 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

8. T-shirt z logo 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (5 sztuk, 1 szt. biała-rozmiar dziecięcy 134-140; 4 szt. czarne w rozmiarach: S, XL oraz 2 sztuki L).

9. Torba zakupowa-materiałowa z logo 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

10. Torba zakupowa plastikowa z recyklingu – wykonana z baneru, który wisiał na Pałacu Kultury i Nauki podczas 22. Finału WOŚP.

11. Płyta CD Ryszarda Rynkowskiego „Ten typ tak ma” z autografem.

12. Gadżety z WOŚP oraz gadżety Miasta Racibórz i Starostwa Powiatowego w Raciborzu.

13. Używane książki i płyty CD przekazane przez Mieszkańców Raciborza.


Polecamy również: