Sobota, 23 stycznia 2021

imieniny: Ildefonsa, Rajmunda, Klemensa

RSS

Epidemia koronawirusa:

VOO VOO w Raciborzu

Start 11.03.2018 o godz. 20:00 cena biletu: 59/65

11 marca 2018 o godz. 20.00 Przystanek Kulturalny Koniec Świata zaprasza na koncert kultowej grupy Voo Voo.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Przystanek Kulturalny Koniec Świata

Racibórz, Karola Miarki

Voo Voo będzie promować swój nowy album "7", nie zabraknie jednak zawsze najbardziej znanych utworów. Niedawno obchodzili 30-lecie, jednak w ich przypadku nie ma mowy o odcinaniu kuponów. Każdy album to otwarcie kolejnego etapu, niezmiennie patrzą w przyszłość. Jak żartuje Wojciech Waglewski: „Postanowiliśmy jeszcze raz zrobić płytę, której nikt nie będzie chciał kupić…” To założenie w przypadku wydanego w 2014 roku ostatniego albumu „Dobry wieczór”, spowodowało skutek odwrotny – album uzyskał status Złotej Płyty a piosenka „Gdybym” z udziałem azerskiego pieśniarza Alima Qasimova, długie tygodnie zajmowała pierwsze miejsce listy przebojów radiowej Trójki.

Tym razem kluczem do nowej płyty jest czas i jego nieustanny upływ. Na nowym albumie Voo Voo znajdzie się zaledwie siedem, za to długich utworów, a każdy z nich będzie zatytułowany od kolejnych dni tygodnia. To wpłynie również na koncerty promujące nową płytę, a przecież takie spotkania z muzyką tego zespołu mają swoją niepowtarzalną atmosferę. „Każdy koncert będzie miał inną dramaturgię, bo będziemy zaczynać w poniedziałek od „Poniedziałku”, we wtorki od „Wtorku” itd. Lubię takie wyzwania, choć nie wiem, co z tego wyniknie.” – dodaje Waglewski.

Wojciech Waglewski jest kompozytorem i autorem wszystkich utworów na nowym albumie zespołu, który współtworzą: perkusista Michał Bryndal, basista Karim Martusewicz oraz saksofonista i wokalista Mateusz Pospieszalski. Płyta powstawała w grudniu 2016 i styczniu 2017 roku w Studiu S-4, a także w trójkowym Studiu im. Agnieszki Osieckiej. Za realizację dźwięku odpowiadał Jacek Gładkowski. Piotr „ Emade” Waglewski materiał zmiksował i współpracował przy jego produkcji.

Aby posłuchać utworu w wersji albumowej kliknij TUTAJ.

Do zobaczenia na Końcu Świata!

  • Przystanek Kulturalny Koniec Świata
  • 11 marca 2018, godz. 20.00
  • Wstęp 59 / 65 PLN w dniu koncertu
  • Liczba miejsc ograniczona
  • ul. K. Miarki 3A Racibórz

źródło: Przystanek Kulturalny Koniec Świata