Piątek, 24 września 2021

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

Październikowe "Rodzinne Spotkania z Teatrem" w WCK

Start 20.10.2019 o godz. 16:00 cena biletu: 15 zł

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę dobrze znanego i lubianego cyklu "Rodzinnych Spotkań z Teatrem". Tym razem na wodzisławskiej scenie wystąpi Teatr Gry i Ludzie z Katowic ze spektaklem pt. "Koty Trzy". Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 20 października o godzinie 16:00.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

"Koty Trzy" to wesoły i bardzo kolorowy interaktywny spektakl dla najmłodszych dzieci. W kocim świecie wcale nie jest zwyczajnie i nudno. Trójka bohaterów - Pazurek, Chrupek i Kitka to naprawdę niezłe gagatki i dlatego przydarzają się im całkiem śmieszne i "wybuchowe" historie. Kto jest ciekawy, co stanie się z armatą dziadka pirata, czy możliwe jest złapanie chmurki w locie i czy to na pewno kotek wypił mleczko, i ogonkiem stłukł jajeczko, musi to zobaczyć! Kociaki są niesforne i dowcipne, rozśpiewane i roztańczone, choć czasem z ich muzykowania wychodzi "kocia muzyka".

Spektakl w reżyserii Macieja Nogiecia potrwa około 40 minut. Wystąpią w nim: Ania Kandziora/Katarzyna Jastrzębska, Justyna Świętojańska/Alicja Szymkiewicz, Magda Tramer/Agata Majewska.

- Będzie to czas, który jak co miesiąc dedykujemy naszym najmłodszym widzom. Zapraszam na dobrą zabawę w świetnym wykonaniu - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Najmłodszych widzów zapraszamy do Wodzisławskiego Centrum Kultury już na godzinę 15:00 na cykl "Bawmy się razem", gdzie wraz z wodzisławską Szkołą Rysunku i Malarstwa kreARTywni, chętni wezmą udział w warsztatach upcyklingowych (obowiązują zapisy).

Bilety na Rodzinne Spotkania z Teatrem w cenie 15 zł są do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl pod adresem: https://biletyna.pl/spektakl/Koty-trzy-Rodzinne-Spotkania-z-Teatrem/Wodzislaw-Slaski

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

/Materiały prasowe/