środa, 16 czerwca 2021

imieniny: Aliny, Justyny, Benona

RSS

Koncert piosenki musicalowej na nowe otwarcie RCK

Start 20.02.2021 o godz. 18:00 cena biletu: 10 zł

Planowany na listopad KONCERT PIOSENKI MUSICALOWEJ z wiadomych względów musiał zostać przełożony. Ale teraz, wraz z nowym otwarciem z nieskrywaną przyjemnością zapraszamy na pierwsze wydarzenie na żywo, z publicznością w naszej przepięknej sali widowiskowej. Już nie możemy się doczekać spotkania, bo jednak w takim wydaniu: na żywo, w kontakcie z widzem, jego emocjami i wzruszaniami wolimy "uprawiać kulturę" najbardziej.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Raciborskie Centrum Kultury

Racibórz, Chopina 21

Tak jak zapowiadaliśmy, w koncercie wezmą udział artyści współpracujący z RCK i wokalistki zespołu Perspektywa. Usłyszymy najpiękniejsze piosenki musicalowe, zarówno w wykonaniu solowym, jak i w duetach, m.in.: City of stars (La La Land), Beauty and the Beast (Piękna i Bestia), New York, New York, Księżyc (Dzwonnik z Notre Dame).

Wystąpią: Joanna Skowyra, Paulina Świerczek, Wiktoria Śmietana, Justyna Chory, Julia Mielnik, Wiktoria Krzyżyk, Rafał Jarzombek (wokale), Adam Jarzmik (piano), Marek Kuder (piano).

Aranżacje: Adam Jarzmik, przygotowanie wokalne: Joanna Skowyra.

Będzie również bonus muzyczny, ale to niespodzianka od nas dla W-A-S!!!

Cena biletu: 10 zł. Bilety dostępne w kasach RCK i na https://biletyna.pl/koncert/KONCERT-PIOSENKI-MUSICALOWEJ Honorowane karty: Senior + i Rodzina +.

Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/125267582804717

Koncert odbędzie się 20 lutego o godz. 16.00 w RCK.

źródło: RCK