Czwartek, 6 maja 2021

imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty

RSS

Ich Troje na Dniach Pszowa

Start o godz. 09:00, trwa od 01 do 02 czerwca wstęp wolny

W pierwszy weekend czerwca odbędą się Dni Pszowa. - Wszystkich mieszkańców zapraszamy do wspólnego świętowania - zachęcają do wzięcia udziału w imprezie tamtejsze władze miasta.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Miejskie świętowanie rozpocznie się paradą dzieci. O godz. 15.45 najmłodsi mieszkańcy przejdą spod Miejskiego Ośrodka Kultury na stadion KS Górnika Pszów. Towarzyszyć im będzie akompaniament muzyków z grupy Mix Orchestra. Na terenie boiska odbędzie się szereg konkursów i animacji dla dzieci. O godz. 21.15 plenerową sceną zawładnie zespół Ich Troje. Grupa znana z utworów takich jak „A wszystko to...”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Wypijmy za to!”, „Babski świat”, „Keine Grenzen”, „Powiedz” oraz oryginalnego wizerunku wokalisty Michała Wiśniewskiego ma porwać mieszkańców do zabawy. Wcześniej przed pszowską publicznością wystąpi zespół Bartnicky.

Drugi dzień imprezy będzie adresowany przede wszystkim do starszych mieszkańców. O godz. 18.30 odbędzie się biesiada śląska z kabaretem Rak. Wcześniej zaprezentują się zespoły taneczne grupy Tornado oraz muzycy z zespołu Mix Orchestry.