Piątek, 26 lutego 2021

imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego

RSS

Gwiazdorska obsada na scenie WCK

Start 01.04.2017 o godz. 19:00 cena biletu: 80 zł

Artur Barciś, Radosław Pazura, Katarzyna Skrzynecka, Lesław Żurek i Katarzyna Ankudowicz wystąpią 1 kwietnia na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Wodzisławskie Centrum Kultury

Wodzisław, Kubsza 17

Aktorzy zagrają w spektaklu pt. "Między łóżkami", który rozpocznie się o godzinie 19:00. Sztuka, do zobaczenia której zachęca Wodzisławskie Centrum Kultury, to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów. W błyskotliwy sposób przedstawia zabawne, ale i wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Wartka akcja i zabawne teksty składają się na godne uwagi widowisko, w którym w sumie 15 postaci brawurowo gra piątka znakomitych aktorów. Sztukę reżyseruje Artur Barciś, a to gwarancja dobrego teatru.

- Sztuka Artura Barcisia wpisuje się w atrakcyjny program inaugurujący sezon artystyczny w Wodzisławskim Centrum Kultury po zakończonym remoncie sali widowiskowej. Będzie ona z pewnością wydarzeniem teatralnym z najwyższej półki i pozwoli zadowolić gusta nawet najbardziej wymagających odbiorców - zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor WCK.

Tymczasowo na widowi rozstawione zostaną wygodne, wyściełane krzesła.

Bilety w cenie 80 zł można rezerwować pod nr tel. (32)455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży <biletomaniawck.pl>.

W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.