Poniedziałek, 19 kwietnia 2021

imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

RSS

Dzwiękowy Szałas Kobiet

Start 27.08.2017 o godz. 18:00 cena biletu: 35 zł

Zapraszamy na wyjątkowo dźwiękowy Szałas Kobiet, a w nim: "Kąpiel w dźwiękach gongów i mis tybetańskich" którą poprowadzi Sayati (Katarzyna Duka) oraz "Prysznic głosowy" wyśpiewany z Mayą ( Mariolą Rodzik-Ziemiańską). Za sprawą dźwięków wyruszymy w fascynującą podróż w głąb siebie, poszukując tego co najbliższe nam, na ten czas.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Szałas odbędzie się 27 sierpnia (Niedziela) w godzinach 18:00 - 21:00. Miejsce: Fundacja EDF Polska - Rybnik, Sala 44

Obowiązują zapisy: 503 070 813

(SMS: Imię i Nazwisko - Dźwiękowy Szałas)

Koszt: 35zł/os. (Spotkanie odbędzie się pod warunkiem zebrania grupy, minimum 10os.)

Warsztaty przeznaczone są dla Kobiet w każdym wieku.

Zapraszamy z kocem w wygodnym stroju - niekoniecznie sportowym.

Zasmakujemy ciepłych napojów, a także zachęcamy do przyniesienia zdrowych darów do wspólnego poczęstunku.

O prowadzących:

Tak Sayati określa swoją praktykę :

"Jestem niczym tańcząca z wiatrem, gnana sercem i karmiona zapachem natury. Jako spełniona matka dwóch córek, 3lata temu rozpoczęłam swą fascynującą podróż w głąb siebie. Praca z umysłem, ciałem, kobiecością i dźwiękiem w nieoceniony sposób wzbogaciły moje życie. Stałam się pasjonatka rozwoju zarówno na poziomie ciała,umysłu ale i duszy. I to właśnie dzięki pracy z gongami i misami odkryłam jak subtelnie a zarazem dogłębnie, dźwięk oczyszcza, karmi i regeneruje te wszystkie trzy poziomy naszego istnienia."

Maya o swojej podróży z głosem:

"Od pierwszego oddechu głos jest moim drugim imieniem. Prowadzi mnie: pociesza, smuci, wyraża strach, złości się, ratuje mnie, wtedy kiedy nie daję już rady i wznosi, kiedy jestem tak bardzo szczęśliwa, że nie sposób wyrazić to słowami.

Prowadząc warsztaty "Przebudzenie głosu - Śpiewny poranek" od 7 lat doświadczam, uwalniam się i odkrywam wciąż na nowo swoje ciało, swój oddech i głos. Dzięki wielu osobistym doświadczeniom rozwojowym, szkole trenerów, a także dzięki pieśni, która mnie wiedzie, docieram w najgłębsze zakamarki swojej duszy. Nieustannie podążam drogą rozwoju i pragnę dzielić się tym z Wami. Proponuję podróż przez emocje wyrażane głosem - dźwiękiem, które mogą zmyć ciężar i namalować nowy obraz, jak po deszczu."