Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kto się skarży PZD na dziury w drogach? OGL i SWD

Ta kwestia nurtowała ostatnio radnego Piotra Scholza. Od szefa drogowców usłyszał historię z trasy do Pietrowic Wielkich.

Kto się skarży PZD na dziury w drogach? OGL i SWD
Piotr Scholz radny powiatowy zainteresował się odszkodowaniami za szkody powstałe wskutek dziur w drogach

 

Czy do Powiatowego Zarządu Dróg zgłaszają się kierowcy z roszczeniem odszkodowania za samochód zniszczony na powiatowej drodze? Pytał o to radny Piotr Scholz (PO) dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg Jerzego Szydłowskiego, podczas posiedzenia komisji, z jego udziałem. Szef drogowców przyznał, że zgłoszenia takie notuje, ale głównie od kierowców samochodów z rejestracjami "OGL i SWD".

Opowiedział radnemu jak ostatnio przekonywali go poszkodowani na trasie do Pietrowic Wielkich. - Spytałem jaką prędkością jechali. Odparli, że 60 na godzinę. I niby z taką szybkością wypadli z trasy? Sam jeżdżę tamtędy 90 km/h i nigdy nie wypadłem - zauważył dyrektor Szydłowski.

 

Ludzie

Piotr Scholz

Prezenter radiowy i telewizyjny, były radny Powiatu Raciborskiego.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Petrowitz (83.29. * .16) 28.10.2011 20:17
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

ooooo po roku drzemki obudził sie Pejter no brawo ,brawo

~samochodzik (83.10. * .182) 28.10.2011 18:46
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Wypadanie z trasy przy 60km/h?? Chyba im prędkościomierze nie działają, albo nie widza jedynki przed tą 60. No ale co można wymagać od nich jak oni w ołowianych butach jeżdżą.

~auto (83.15. * .10) 28.10.2011 18:22
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Ale o jakie dziury chodzi??? Czy oni powariowali??? Do Pietrowic jest zrobiona piękna, nowa droga, w samych Pietrowicach też nie ma dziur, jedynie może znajdą się jakieś dziurki na drodze za cmentarzem aż do pierwszego skrzyżowania ale jak się jedzie z taką prędkością z jaką powinno to na pewno z autem nic się nie stanie.