Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nie masz czasu gotować i masz alergie pokarmowe? Dieta pudełkowa z Rybnika to rozwiązanie dla Ciebie!

Z diety pudełkowej korzystają sportowcy, osoby aktywne zawodowo oraz ci, którym zależy na zdrowych posiłkach przygotowanych przez profesjonalistów. Takie rozwiązanie sprawdzi się też, jeśli masz alergię na laktozę czy gluten i brakuje Ci pomysłów na smaczne potrawy, które nie spowodują skutków ubocznych. 

Nie masz czasu gotować i masz alergie pokarmowe? Dieta pudełkowa z Rybnika to rozwiązanie dla Ciebie!

Co to jest dieta pudełkowa i dlaczego coraz więcej osób ją wybiera?

Dieta pudełkowa w ostatnich latach zdobyła sporą popularność. To rozwiązanie polega na dowozie posiłków przez firmę cateringową, która dostarcza je bezpośrednio do klienta. Dzienny zestaw składa się zazwyczaj pięciu dań – śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku, kolacji.

Jakie są największe zalety diety pudełkowej?

  • dostosowanie do indywidualnych potrzeb – do wyboru jest n dieta pudełkowa niskowęglowodanowa, wegetariańska, sportowa;
  • oszczędność czasu – nie musisz już marnować go na planowanie jadłospisu, zakupy, gotowanie, a następnie sprzątanie;
  • kontrola spożytych kalorii – posiłki dostajesz na cały dzień, więc łatwiej unikniesz przypadkowego podjadania! Nie musisz też martwić się liczeniem kalorii, bo specjaliści z firmy cateringowej zrobią to za Ciebie.
  • oszczędność pieniędzy – ograniczysz zakupy spożywcze do minimum, oszczędzisz też prąd i gaz. Poza tym większość firm cateringowych oferuje liczne promocje i obniżki.

Z diety pudełkowej mogą korzystać sportowcy, osoby pracujące, które wolny czas wolą spędzić na hobby niż w kuchni, czy takie, które chcą zapewnić sobie zbilansowane i zdrowe posiłki. To rozwiązanie będzie też odpowiednie dla rekonwalescentów, wymagających specjalnej diety z uwagi na stan zdrowia, np. po przebytej operacji lub w przypadku alergii pokarmowej.

Dlaczego dieta pudełkowa jest dobrym rozwiązaniem dla alergików?

Naukowcy szacują, że na alergie pokarmowe cierpi ok. 8% populacji. Najczęstszymi alergenami są: laktoza, gluten, orzechy, ryby, owoce morza. Czasem dolegliwości po ich spożyciu są subtelne, jak nieżyt nosa, pokrzywka, bóle głowy. Jednak powikłania bywają bardziej uciążliwe, pojawia się biegunka, wymioty i wstrząs anafilaktyczny. Z tego względu ważne jest, abyś unikał produktów, które Cię uczulają.

W przypadku, gdy u jednej osoby występuje kilka takich nietolerancji, czasem trudno samodzielnie odpowiednio zbilansować dietę. Wtedy warto skorzystać z cateringu dietetycznego, gdzie wybierasz jadłospis wykluczający grupę produktów uczulających, np. nabiał. Możesz też dobierać indywidualnie wszystkie posiłki do diety pudełkowej z menu. Wówczas zyskasz pewność, że otrzymasz zdrowy i bezpieczny posiłek.

Na co zwrócić uwagę, wybierając dietę pudełkową z Rybnika?

Wiesz już, że catering dietetyczny ma wiele zalet, jednak pamiętaj, że aby uniknąć rozczarowania, powinieneś wybrać profesjonalną firmę. Na rynku znajdziesz ich wiele, dlatego kieruj się przede wszystkim pozytywnymi opiniami klientów i doświadczeniem firmy – im większe, tym lepiej! Jeśli szukasz diety pudełkowej w Rybniku, odwiedź stronę Wygodnadieta.pl.

Profesjonalna firma cateringowa zapewnia duży wybór diet, kaloryczności oraz wysoką jakość i smak posiłków, a przede wszystkim – możliwość ich wypróbowania. To ważne, aby móc zamówić catering na jeden dzień i sprawdzić, czy dana kuchnia nam odpowiada, zanim podejmiemy decyzję o podpisaniu umowy na cały miesiąc.

Na koniec najważniejszy punkt, jeśli zależy Ci na zdrowym i pełnowartościowym jadłospisie – firma musi współpracować z certyfikowanym dietetykiem! Dzięki temu lepiej dopasujesz posiłki do swoich potrzeb, co może przyczynić się do poprawy stanu zdrowia. W końcu jesteś tym, co jesz!

Materiał zewnętrzny