Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bajeczne półkolonie z Ciocią Klocią

Ciekawe i rozwijające zajęcia podczas Akcji Lato? Nic prostszego! Tygodniowe turnusy zajęć artystyczno-animacyjnych zagospodarują czas wolny twojemu dziecku. 

Bajeczne półkolonie z Ciocią Klocią

Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Ciocią Klocią zapraszają na „Bajeczne półkolonie”. Mamy dla was dwa lipcowe turnusy w terminach: 8-12 i 15-19. Dzieciaki w wieku od 6 do 12 lat oprócz atrakcji będą miały zapewniony posiłek w formie obiadu i deseru, wykwalifikowaną kadrę i wiele powodów do radości. A wszystko to w godzinach od 8:00 do 16:00.

W programie znajdą się m.in. wycieczki do zamku w Bobolicach i Mirowie oraz do Miasteczka Twinpigs w Żorach, podchody, wizyta we FlyParku, bitwa na lasery, seanse filmowe, zajęcia artystyczne, ruchowe, taneczne, zabawy integracyjne, wodne atrakcje i wiele miłych niespodzianek.

Koszt jednego turnusu to 750 zł. W przypadku wzięcia udziału w dwóch turnusach, opłata wyniesie 1400 zł.

Szczegółowe informacje na temat półkolonii znajdują się w regulaminie. Informacji można zasięgnąć u organizatorki Moniki Kubicy-Skaby pod numerem tel. 698 171 636 lub pisząc na adres: ciociaklocia.animacje@gmail.com.

źródło: WCK

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].