Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Koncert Galowy Festiwalu Śląsk Kraina Wielu Kultur

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, tańca i kultury na ten wyjątkowy wieczór 17 czerwca godz. 18.00 pełen emocji, radości i wspólnego celebrowania różnorodności.

Koncert Galowy Festiwalu Śląsk Kraina Wielu Kultur

W finale Festiwalu Śląsk Kraina Wielu Kultur na jednej scenie Raciborskiego Centrum Kultury wystąpią trzy zespoły ludowe.

Mixcoacalli z Meksyku zaprezentuje energetyczne tańce pełne kolorów i rytmów latynoamerykańskich, które z pewnością rozgrzeją publiczność. Meksykański zespół ludowy bierze udział w festiwalach na całym świecie upowszechniając bogactwo folkloru i tradycji narodowych. Występy meksykańskiej grupy to prawdziwa uczta dla oczu. Będziemy mieli okazję podziwiać nie tylko ich wspaniałe choreografie, ale również meksykańskie stroje. Intensywne czerwienie, zielenie, żółcie i niebieskości królujące w kreacjach scenicznych symbolizują radość, życie i siłę. Są one silnie związane z wierzeniami i celebracjami.

Slovyanochka z Ukrainy przeniesie nas w świat słowiańskich melodii i tańców, zachwycając precyzją i gracją swoich występów.

Zespoły taneczne SKZiR ŹRÓDŁO, reprezentujące naszą lokalną kulturę, dodadzą wydarzeniu niezwykłego uroku, prezentując tradycyjne pieśni i tańce.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w kasach RCK oraz na https://biletyna.pl/event/view/id/438013 

Honorowane raciborskie karty: "Senior 60+", "Rodzina +"

źródło: RCK

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].