Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Witek Piasecki z Raciborza wydał swój pierwszy singiel. Posłuchajcie

Witek Piasecki z Raciborza, znany z programu "The Voice Kids", debiutuje swoją pierwszą piosenką, która nie tylko wnosi ważne przesłanie dla dorosłych, ale także skłania do refleksji nad obecnym stanem społeczeństwa i funkcjonowania rodzin wobec najnowszych technologii. - "Niewidzialny" to nie tylko melodyjna kompozycja, ale również subtelne otrzeźwienie przed zanurzeniem się w świecie telefonów i mediów społecznościowych - przekazano redakcji Nowin.

Witek Piasecki z Raciborza wydał swój pierwszy singiel. Posłuchajcie
Witek jest wychowankiem Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu

W dzisiejszych czasach problem zatracania się w wirtualnej rzeczywistości dotyczy nie tylko dzieci i młodzieży, ale również dorosłych. Wraz z rosnącą ilością czasu spędzanego na ekranach, tracimy cenny kontakt z rzeczywistością i najbliższymi. Dzieci czują się samotne i niewidzialne, gdy dorosłym brakuje czasu dla nich.

- "Niewidzialny" to przypomnienie o istocie relacji międzyludzkich i konieczności spędzania czasu razem. Piosenka przypomina nam, że istnieją rzeczy znacznie ważniejsze od przeglądania zasobów internetu czy przekopywania się przez media społecznościowe - tłumaczy autor.

Wraz z wydaniem tej piosenki Witek Piasecki stawia ważne pytania: Czy naprawdę poświęcamy wystarczająco dużo czasu naszym bliskim? Czy nie zatracamy się zbytnio w bezdusznej rzeczywistości cyfrowej?

- "Niewidzialny" to nie tylko piosenka, ale także apel do każdego z nas, abyśmy zatrzymali się na chwilę i zastanowili się, jak wiele tracimy, zanurzając się w wirtualnym oceanie, zamiast cieszyć się obecnością tych, których kochamy - dodaje autor.

Piosenka została zrealizowana dzięki grupie BB Records and Media. Projekt częściowo sfinansował Bogdan Bartnicki. Operator kamery: Aleksander Zagdański, aranżer: Błażej Knopek, kompozytorka, autorka tekstu, montażystka i koordynatorka: Adrianna Tril.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].