Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Poznaj 7 powodów, dla których warto wdrożyć Business Central

Wdrożenie systemu ERP (Enterprise Resource Planning) to kluczowy krok dla każdej firmy, która chce efektywnie zarządzać swoimi procesami biznesowymi. Jednym z wiodących rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw jest Microsoft Dynamics 365 Business Central. Dlaczego warto zainwestować właśnie w to oprogramowanie? Oto 7 powodów, które to wyjaśniają.

Poznaj 7 powodów, dla których warto wdrożyć Business Central

Przewaga rozwiązań chmurowych nad on-premises

Jednym z największych atutów Dynamics 365 Business Central jest jego chmurowa architektura. W przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań on-premises, czyli utrzymywanych w lokalnej infrastrukturze informatycznej firmy, system chmurowy oferuje znacznie większą elastyczność. Użytkownicy mogą korzystać z systemu z dowolnego miejsca na świecie, mając dostęp do aktualnych danych w czasie rzeczywistym. Chmurowe wdrożenie systemu ERP to także brak konieczności inwestowania w kosztowną infrastrukturę serwerową oraz minimalizacja kosztów związanych z utrzymaniem systemu.

Aktualizacje są kolejnym kluczowym aspektem. W przypadku rozwiązań on-premises, każda aktualizacja systemu wymaga znacznych nakładów pracy i czasu. Dynamics 365 Business Central w chmurze aktualizuje się automatycznie, co zapewnia, że zawsze korzystasz z najnowszej wersji oprogramowania. Bezpieczeństwo danych jest również na wyższym poziomie dzięki zaawansowanym mechanizmom zabezpieczającym stosowanym przez Microsoft.

Łatwość dopasowania Dynamics 365 Business Central do aktualnych potrzeb firmy

System Dynamics 365 Business Central to rozwiązanie, które można łatwo dostosować do specyficznych potrzeb Twojej firmy. Dzięki modułowej budowie system może być rozwijany i modyfikowany tak, aby zawsze pasować do aktualnych potrzeb Twojego biznesu. Możliwość integracji z zewnętrznymi aplikacjami oraz elastyczne opcje konfiguracyjne pozwalają na tworzenie unikalnych rozwiązań, które idealnie odpowiadają na potrzeby przedsiębiorstwa. Rozwiązanie oferuje szeroką gamę narzędzi do analizy danych, co pozwala szybciej reagować na zmieniające się warunki rynkowe i podejmowanie decyzji opartych na solidnych podstawach.

Korzyści z posiadania nowoczesnych rozwiązań informatycznych

Posiadanie nowoczesnego systemu ERP, jakim jest Business Central, to ogromna przewaga konkurencyjna. Automatyzacja procesów biznesowych, zintegrowane zarządzanie finansami, sprzedażą, zakupami, magazynem oraz produkcją to tylko niektóre z funkcjonalności, które pozwalają na zwiększenie efektywności operacyjnej firmy. Nowoczesne technologie, takie jak sztuczna inteligencja (AI) i uczenie maszynowe (ML), dostępne w systemie, umożliwiają przewidywanie trendów, analizę ryzyka oraz optymalizację procesów, co prowadzi do lepszej organizacji pracy i oszczędności kosztów.

Przynależność Business Central do ekosystemu Microsoft

Jednym z kluczowych powodów, dla których warto wdrożyć Dynamics 365 Business Central, jest jego ścisła integracja z innymi produktami Microsoft. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie używane przez Ciebie aplikacje będą ze sobą doskonale współpracować. Business Central bezproblemowo integruje się z Microsoft 365, co umożliwia płynne przechodzenie między aplikacjami, takimi jak Outlook, Excel, Teams czy SharePoint. Microsoft oferuje także szereg przydatnych narzędzi do automatyzacji (Power Automate), analizy i wizualizacji danych (Power BI) czy tworzenia własnych aplikacji biznesowych (Power Apps) https://nav24.pl/business-central/. System integruje się także w sposób naturalny z CRM Microsoft Dynamics 365 Sales czy rozwiązaniami typu MES, takimi jak Panel Produkcyjny Nav24. Połączenie to usprawnia komunikację w firmie, umożliwia łatwe udostępnianie dokumentów i danych oraz zwiększa efektywność pracy zespołowej. 

Skalowalność Microsoft Dynamics 365 Business Central

Business Central jest systemem skalowalnym, co oznacza, że rośnie razem z Twoją firmą. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy dużą korporację, ten system dostosuje się do Twoich potrzeb. Możliwość dodawania nowych użytkowników, modsułów i funkcjonalności pozwala na elastyczne zarządzanie zasobami w miarę rozwoju przedsiębiorstwa. Dzięki temu nie musisz martwić się o konieczność zmiany systemu w przyszłości. Business Central będzie wspierać Twój biznes na każdym etapie jego rozwoju.

Intuicyjność i łatwość obsługi

Kolejnym powodem, dla którego warto zainwestować w Business Central, jest intuicyjny interfejs użytkownika. System jest zaprojektowany w taki sposób, aby był łatwy w obsłudze nawet dla osób, które nie mają doświadczenia z zaawansowanymi systemami ERP. Przejrzysty układ menu, czytelne raporty oraz łatwość nawigacji sprawiają, że użytkownicy szybko się z nim zaznajomią. Dzięki temu wdrożenie ERP przebiega sprawniej, a pracownicy mogą szybciej rozpocząć efektywną pracę z systemem.

Wsparcie techniczne i społeczność użytkowników

Microsoft oferuje wsparcie techniczne na najwyższym poziomie. Dedykowane zespoły wsparcia są gotowe, aby pomóc w rozwiązaniu wszelkich problemów technicznych oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące funkcjonowania systemu. Dodatkowo firma może liczyć na wsparcie partnera wdrożeniowego np. Nav24. Ponadto, duża społeczność użytkowników Business Central dzieli się swoimi doświadczeniami i najlepszymi praktykami. Umożliwia to szybkie znalezienie rozwiązań na ewentualne problemy oraz inspirowanie się innowacyjnymi pomysłami wdrażanymi przez innych.

Podsumowanie

Microsoft Dynamics 365 Business Central to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie ERP, które oferuje wiele korzyści dla firm każdej wielkości. Przewaga rozwiązań chmurowych, łatwość dopasowania do aktualnych potrzeb, integracja z ekosystemem Microsoft, skalowalność, intuicyjność, oraz wsparcie techniczne i społeczność użytkowników to tylko niektóre z powodów, dla których warto rozważyć wdrożenie tego systemu w firmie. Wdrożenie Business Central to inwestycja, która z pewnością przyniesie wymierne korzyści i pomoże w osiągnięciu sukcesu na rynku.

Materiał partnera